Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz pohodlný, pomalý, zahálčivý, nečinný, lenošivý, zdlouhavý, nevšímavý, nesnaživý, netečný, lhostejný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu pohodlný, pomalý, zahálčivý, nečinný, lenošivý, zdlouhavý, nevšímavý, nesnaživý, netečný, lhostejný


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu pohodlný, pomalý, zahálčivý, nečinný, lenošivý, zdlouhavý, nevšímavý, nesnaživý, netečný, lhostejný ve větách.

Je také tak ponořena do sebe a vyzařuje z ní stejná atmosféra pohodlné nečinnosti. Pomalu a lhostejně jej odvádělo děvče domů. Plamínek života jejího zhasl, jako zhasíná pomalu dohořívající kahánek, v němž palivo vše stráveno. Neviditelný čókra, který venku popotahoval za provaz stropního vějíře, v té výhni pomalu usínal. Vězeň k nám ležel obrácen obličejem, ponořen do hlubokého spánku, a pomalu těžce oddechoval. Nemá však smysl zdlouhavě zde toto téma rozebírat, protože je to skutečně strašně složité. Po havarijním odstavení reaktoru docházelo k pomalému úniku chladicí vody z primárního okruhu. Pomalu jsme se sunuli podél převislého křoví ve víru ulámaných větví a létajícího listí. Volnost ve věcech mravnostních bývala muži vždy jen velice pohodlná, nikdy však prospěšná. Taková drzost! Se vzdorovitým výrazem k nim pomalu klusal a drobnými údery popoháněl míček. Touhu po odloučenosti chápu ale proč tiskací písmena? Malovat tiskací písmena je zdlouhavé. Staniční noclehárna byla na druhém konci městečka a on se tam nadmíru pohodlně zabydlel. Marvin se vyšplhal za ním a pak začali pomalu a pracně sestupovat patnácti poschodími. Navstiv nase Vedce a zjisti, co mohou udelat, aby se návstevníci cítili jeste pohodlneji. Na východě už pomalu svítalo a v chladném šerém úsvitu bylo vidět poměrně daleko. Sherlock Holmes se pomalu rozhlédl kolem sebe a výraz jeho tváře nevěstil nic dobrého. Napodobením dobrých nebo špatných příkladů tvoří se povaha pomalu sice, ale jistě. Chvilku zůstala perla v trávě ležeti, pak se ale pomalu tratila, až konečně zmizela. Nepamatuji se, že by mě někdy unavila práce zato nečinnost mě vyčerpává totálně. Flory šel ted pomalu a kouř jeho dýmky stoupal svisle vzhůru v pokojných obláčcích. Paní Skočdopolová přece pomalu sílila, a byla již doba k odjetí do Itálie určena. Percy Phelps chodil ještě velice pomalu, opíraje se o rameno svého budoucího švagra. Po uplynutí této doby musí matka pomalu dítě přiživovati a prsu svému je odvykati. Táhla jsem se po vydlabaných schůdkách pomalu vzhůru ke zdi pod pučícími větvemi. Parník se pomalu prodíral vpřed po okraji toho nepochopitelného černého běsnění. Jářku, nynčko je ten svět zcela jiný a pomalu bude kuře chytřejší než slepice. Samu Mertonovi se vlivem pomalejšího chápání situace teprve postupně objasňovala. Pokud vidíme na obrazovce původní i cílové umístění, je tento způsob pohodlný. Budha pohodlně usazen s dobráckým humorem se díval na strašlivý nelad kolem sebe. Nacpal si znovu dýmku a pohodlně se uvelebil, aniž věnoval mým slovům pozornost.


Pro zajímavost:

líný, zdlouhavý synonyma,
lehkomyslný, lhostejný synonyma,
lhostejnost synonyma,
pitomý, netečný, apatický synonyma,
rozvleklý, zdlouhavý synonyma,
zahálčivý, líný synonyma,
lhostejný synonyma,