Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz pokladní lístek, potvrzení, kontrolní ústřižek, paragon Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu pokladní lístek, potvrzení, kontrolní ústřižek, paragon

lístek, vstupenka synonyma, paragon synonyma, vstupenka, lístek, tiket synonyma, ústřižek, kousek synonyma, ústřižek synonyma, potvrzení nečeho synonyma, kontrolní synonyma, korespondenční lístek synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu pokladní lístek, potvrzení, kontrolní ústřižek, paragon ve větách.

Avšak ku podivu, proti obyčeji, tentokráte nepřišla odpověď, nepřišlo potvrzení o přijetí zprávy. Potvrzením o doručení projektu je automatická odpověď poštovního serveru zpět na adresu odesílatele. Kromě těch, které se týkají potvrzení dosavadního vzdělání či praxe diplomy, vysvědčení apod. Prosím Vašnosti, račte mu přiložený lístek odevzdati, aby věděl, dle čeho se říditi má. Ve všech případech se objeví panel požadující potvrzení odstranění vybraného objektu Obr. Funkční tlačítko nebo klávesa Vždy se objeví panel požadující potvrzení odstranění. Na panelu požadujícím potvrzení odstranění bude uvedeno jméno odstraňovaného souboru. Přidržel před námi kousek bílé lepenky, velké asi jak lístek z poznámkového bloku. Sirotek vzal lístek, s radostí vše vykonati přislíbil a mnohem veselejší se vrátil. Psala li ten lístek, byla očividně s Garciou spřátelena a podporovala jeho záměry. Holmes mu spěšně napsal potvrzení na arch svého dopisního papíru a podal mu je. Martin hleděl chvíli nechápavě na lístek, pak zaskřípěl zuby a zaťal pěsti. Ten lístek, to je nějaký hokuspokus možná falešná stopa nebo něco takového. Otevřené okno, krev na parapetu, ten podivný lístek, stopy bot v koutě, puška. Potvrzení přijetí je podmínkou pro zaslání finančních prostředků z dotace. Drahá, milovaná přítelkyně! Tvůj lístek byl mi pravou útěchou a posilou. Watsone, pošlete lístek Stapletonovi, že litujete, že nemůžete přijíti. Překvapilo mne, když jsem slyšela, že ten lístek držela po smrti v ruce. Květiny jsou pro nás nejvyšším potvrzením dobrotivé Prozřetelnosti. Pak ovoce nádherných barev a neméně chutné doplnilo jídelní lístek. Seržant sebral nějaký lístek, který ležel vedle mrtvého na podlaze. Objeví se opět panel požadující potvrzení odstranění souborů Obr. Takový lístek, člověk neví, kdo ho do rukou dostane a kam se octne. Vojtěcha Fingerhuta a on u nás a také mi přinesl lístek do divadla. Lístek, který hodlal položit na mou mrtvolu, ležel teď vedle něho. Když jsem vstoupil do domu, poslední tento můj úsudek byl potvrzen. Stručný lístek od slečny Dunbarové svírala mrtvá v levé ruce. Čekali teď na potvrzení o příjmu své zprávy ze své vlasti. Zde je lístek a péro, natrhni si malíček a krví se podepiš. PANEL POŽADUJÍCÍ POTVRZENÍ ODSTRANĚNÍ JEDNOHO OBJEKTU OBR.


Pro zajímavost:

lístek, jízdenka synonyma,
osvědčení, potvrzení synonyma,
kontrolní činnost německy,
Jídelní lístek, prosím. anglicky,
lístek německy,
Jídelní lístek, prosím. španělsky,
jídelní lístek španělsky,