Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz polámat se, pošramotit, oslabit, narušit, polámat, zhoršit, poškodit se Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu polámat se, pošramotit, oslabit, narušit, polámat, zhoršit, poškodit se

polámat se synonyma, rozvalovat se synonyma, udeřit se synonyma, kabonit se synonyma, vytratit se, utéct synonyma, činit se synonyma, zdvojit se synonyma, sklonit se, shýbnout se synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu polámat se, pošramotit, oslabit, narušit, polámat, zhoršit, poškodit se ve větách.

Sdělíme mu výhody sledování zdravotního stavu, zejména včasného nasazení léčby při zhoršení imunity. Herpetický virus může rovněž postihnout vnitřní orgány při oslabeném imunitním systému. Samotná léčba Prednisonem může obranyschopnost zhoršit, nikoli ve vztahu k HIV, ale obecně. Pokud není nasazena léčba, která by zabránila jejímu zhoršování, dojde k rozvoji AIDS. Chvilku seděl mlčky a usilovně přemítal o podivném dramatu, které narušilo náš klid. Přesto by ale bylo rozumné, kdybychom se k něčemu rozhodli, než se situace zhorší. Hrozí totiž zborcení narušených budov, sesuvy půdy, epidemie i další nebezpečí. Máte li MC na tváři, holením břitovým strojkem jeho stav můžete ještě zhoršit. Ona tělesná vada znavuje mne velmi, a půtka před půl hodinou zhoršila můj stav. Pocit světového hegemona ve svých důsledcích USA v dalších letech poškodil. Zdá se však, že místo aby se situace vyjasnila, všechno se ještě zhoršilo. Mozková činnost byla u tohoto starého pána narušena milostným vzplanutím. Pochopitelně jsem netoužil poškodit tvé blízké, drahé Renesmee. Může vážně a dlouhodobě nebo i trvale poškodit vaše játra. Poslyš, ty jedna mizerná hromado mentálně narušenýho plechu. Naopak, vzájemným třením se mohou kondomy při sexu poškodit. Některé z těchto virů mohou trvale poškodit játra a zdraví. Přílišné žvanění nebo omluvy mohly situaci jenom zhoršit. Sterá nebezpečí a nedostatek vydatné potravy jej oslabovaly. Moje dobrá Dora stále churaví a i se mnou se věc zhoršila. Mlha se stočila směrem nahoru, hledajíc prúlom, oslabení. Svědění se typicky zhoršuje během noci a když je teplo. Zhoršuje distribuci kyslíku do buněk, i těch mozkových. Strašně by to poškodilo jeho reputaci, kdyby tady někdo. Jeho občasné projevy přízně otroctví jen zhoršovaly. Oslab jakýkoli článek řetězu a může se přetrhnout. Také by ses mohl snadněji poranit nebo poškodit kondom. Jeho mínění o doktorovi už se nedalo ničím zhoršit. Oslabil Richarda, potom mne, provedl něco se znameními. Mezitím se zhoršuje jeho imunita, ale to on nepozná.


Pro zajímavost:

okysličovat se synonyma,
ošívat se synonyma,
prát se, zápasit, tahat se synonyma,
vynořit se synonyma,
převrhnout se synonyma,
procházka, ukázat se synonyma,
plavit se, jít, jet, letět synonyma,