Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz pošklebovat se, smát se, popichovat, vysmívat se Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu pošklebovat se, smát se, popichovat, vysmívat se

pošklebovat se synonyma, vysmívat se synonyma, vošplóchnót se synonyma, vzdání se synonyma, složit se synonyma, dožadovat se synonyma, připadat, zdát se synonyma, tyčit se, čnít synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu pošklebovat se, smát se, popichovat, vysmívat se ve větách.

Praha byla ztichlá, mikulášská báň smaragdově zelená, jemné mlhy se rozplývaly do stříbrných odstínů. Small si toho pravděpodobně všiml, poněvadž pokračoval hlasem, z něhož bylo cítit vzdor. Vojáci házeli čapkami do povětří, smáli se, výskali, a mnohý stál v němém pohnutí. Nejlepší je umístit textový kurzor před tečku a starý název smazat klávesou Backspace. Lidé za zábranami mu chtěli potřást rukou, smáli se na něho, vyjadřovali své sympatie. To jsou bývalí vojáci Small Boys Units Charlese Taylora, jeho nejstrašnějších jednotek. Tato poznámka přirozeně smazala poslední stopy pochybností mezi koronerovou porotou. Anna šla od moře, jak kdysi snili s Janem na smaragdovém trávníku pod Karlštejnem. Kdybyste se tam porozhlédl, našel byste v těch končinách dodnes spoustu Smallů. Anna se též bavila, vysmívala se mu a přece jí útoky mladého muže lichotily. Pomýšlení toto lehtalo Gregsona tak, že smál se, div že se smíchy nekuckal. Jsem si jist, že i takhle Jonathan Small hořce lituje, že použil jeho služeb. Jeden Sender eines SMATV Satellite Master Antenna Television Transponders suchen. Smáčkl papír a neřekl nic dceři, avšak věc otřásla celým jeho srdcem. Small clouds passed over the road, soundlessly shedding their mass to the air. Všechno mě opravňuje k víře, že se ten člověk jmenuje Jonathan Small. Skrze purpur třpytí se hvězdy jako smaragdy, brilianty, rubíny a topazy. Chodila jsem po pokoji, Manča prostírala k večeři, smála se, žvatlala. Praktické, smáli jsme se ze začátku strašlivé, poznali jsme později. Zastrčil ruce do kapes, natáhl nohy ke krbu a chvíli se od srdce smál. Možná se budete smát, vypadá to jako nic, ale mám vážné problémy. Someone grunted and the small half circle of onlookers began to disperse. Když se smál, objevily se dvě řady silných bílých zubů jako zeď. Možná některý z těch Indů, kteří byli spojenci Jonathana Smalla. No, doufám, že až přijde konec, pořád se budeš moci takhle smát. Ikona Odstranit umožňuje smazání vybraného objektu z dané pozice. The bare hedges looked somewhat small from the back row of the stalls. Pojednou se však Small doví, že Sholto leží na smrtelné posteli. Jak on, chudý kuli, může mít doma smaragdový prsten? Ukradl ho. Častokráte ale, sedíce pohromadě, hloupým lidem se vysmívali.


Pro zajímavost:

zvětšující se synonyma,
pohnout se synonyma,
usadit se, posadit se synonyma,
pomstít se synonyma,
tvářit se, předstírat synonyma,
lepit se, klížit, klížit se synonyma,
drápat se synonyma,