Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz potvrzení nečeho, oznámení, příkaz Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu potvrzení nečeho, oznámení, příkaz

přikázat, určit synonyma, nákupní příkaz synonyma, do něčeho synonyma, oznámení synonyma, nařídit, přikázat, poručit synonyma, stvrzenka, potvrzení synonyma, příkaz synonyma, přikázat synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu potvrzení nečeho, oznámení, příkaz ve větách.

Když odcházeli, přikazoval Antonín, aby Rozárka druhý den časněji začala číst, aby více slyšeli. Napsal panu Macgregorovi rozezlené oznámení, že byl svévolně napaden, a požadoval zadostiučinění. Pokud bude nařízena evakuace, nechejte na venkovních dveřích oznámení, že dům byl již opuštěn. Pro uložení a pojmenování dokumentu slouží posloupnost příkazů Hlavního menu SOUBOR Obr. Přikazoval nám, abychom Rozárku neopouštěli, abychom si prý mysleli, že je to jeho sestra. Obyvatelé musí zůstat ukryti po dobu, která je jim oznámena ve sdělovacích prostředcích. Dialogové okno vyvoláte posloupností příkazů z Hlavního menu SOUBOR VZHLED STRÁNKY Obr. Jak k němu dospěje zvenčí nějaká zpráva nebo vzkaz? Očividně oznámením v novinách. Vzdělaná žena chápe se tu něčeho, co je jedinou zbrání hetéry smyslné dráždivosti. Trillian mu mírným pohybem zadržela ruku, aby se náhodou nedotkl něčeho důležitého. Do příkazního řádku zadáme požadavek na vyhledání a klepneme na tlačítko Hledej. Po zadání tohoto příkazu se objeví dialogové okno Pravopis a gramatika Čeština Obr. Johnson, který si potrpěl na reklamu, přikázal průběh mučení podrobně nafilmovat. Než šel, musel ale na příkaz učitelův tvář zohyzdit a jako šašek se obleknout. Ovšem, pane, dodal jsem telegram přesně tak, jak bylo přikázáno, panu Barrymorovi. Přikázal jsem, aby znova spustili kotevní řetěz, který jsme už začali vytahovat. Rybáři však přikázal, by k němu syny hned poslal, což onen milerád přislíbil. Oznámení bylo nepodepsané a také žádná adresa vyzývatele v něm nebyla uvedena. Hej, něco k pití, sluho! Přisátu bůh, po tomhle bych si vážně něčeho loknul. Přikázala mu, aby co nejrychleji pospíšil, by ji ještě při živobytí zastihl. Je určitým způsobem avantgardní, považovali se za průkopníky něčeho nového. Jak se může něčeho takového dopustit anglický gentleman, to nikdy nepochopím. Nerad bych, abyste do něčeho příliš zabředl, pokud nemáte naprostou jistotu. Ta jejich partička nemá nejmenší zájem pouštět se do něčeho radikálního. Nesmíte nám to mít za zlé, ale plníme jenom příkazy okresního vedoucího. Pro otevření této webové stránky zadáme do příkazové řádky adresu www. Moje obliba velmi by tím utrpěla, kdybych prováděl Váš příkaz doslovně. Udělal jsem, co přikázal, a okamžitě jsem ucítil pronikavý zápach dehtu. Pod příkazovým řádkem jsou tlačítka nejčastěji používaných funkcí. Na lidi, kteří v ulici prosili o chléb a vodu, přikázal Tolbert střílet.


Pro zajímavost:

přikazovat, diktovat synonyma,
nákupní příkaz, zakázka synonyma,
přikazovat, předpisovat synonyma,
zatáhnout do něčeho synonyma,
někoho do něčeho dostat synonyma,
něčeho nechat synonyma,
přikázat, nařídit, poručit synonyma,