Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz povědět, přikázat, sdělit, formulovat, říkat, vyjádřit, nařídit, prozradit Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu povědět, přikázat, sdělit, formulovat, říkat, vyjádřit, nařídit, prozradit


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu povědět, přikázat, sdělit, formulovat, říkat, vyjádřit, nařídit, prozradit ve větách.

Závěrečné sdělení mnohdy vyjadřuje zájem o osobní setkání. Tato doporučení jsou formulována na základě kvalifikovaných rozborů a doporučení skupin nejlepších světových odborníků. Nejmožnější zručnost vyjadřovati ústně i písemně myšlenkový obsah z oboru vyučování a zkušenosti žákyň. Kdybyste se obtěžoval mě navštívit, mohl bych Vám sdělit jisté podrobnosti jejího strastiplného příběhu. Sdělíme mu výhody sledování zdravotního stavu, zejména včasného nasazení léčby při zhoršení imunity. Při náhlém zahvízdnutí se lavina namačkaných těl rozvířila pohybem, který vyjadřoval žalostnou hrůzu. Podle sdělení doktora Watsona to byl nůž, jakého chirurgové používají k těm nejjemnějším operacím. Když odcházeli, přikazoval Antonín, aby Rozárka druhý den časněji začala číst, aby více slyšeli. Říkala jste tedy, paní Warrenová, že to byl člověk prostřední postavy, černovlasý, s plnovousem. Říkám mu gentleman pouze ze zdvořilosti, jinak působil spíše dojmem úplně obyčejného člověka. Říkal to žertovným tónem, ale stažená hustá obočí prozrazovala jeho zklamání a podráždění. Není zřejmé, kde se příběh odehrává, má existenciální hloubku, vyjadřuje národní toleranci. To mi panímáma Hájková posílává taková pozdravení s omastkem, jak tuhle náš Hájek říká. Podivnou shodou okolností výsledné slovo vyjadřovalo dost přesně Arthurovy momentální pocity. Nesmíte jej prozraditi, nechcete li způsobiti mně a ženě mé velikou bolest a nepříjemnosti. Když jsem poznamenal, že vlastně dělám v jednom kuse totéž, vyjádřil jste svou nedůvěru. Dodržujte pokyny vašich správních úřadů, sledujte informace ve sdělovacích prostředcích. Podobně doporučujeme být opatrný při sdělování HIV pozitivity ve společnosti a v rodině. Pro uložení a pojmenování dokumentu slouží posloupnost příkazů Hlavního menu SOUBOR Obr. Přikazoval nám, abychom Rozárku neopouštěli, abychom si prý mysleli, že je to jeho sestra. Musel bych znát další fakta, než bych se odvážil vyjádřit s určitostí konečný názor. Mluvil s americkým přízvukem, jejž však neprovázely žádné výstřelky ve vyjadřování. Obyvatelé musí zůstat ukryti po dobu, která je jim oznámena ve sdělovacích prostředcích. Holmes odbyl kompliment mávnutím ruky, ačkoli jeho úsměv prozradil, že jím byl potěšen. Říkává se, když si chce Pánbůh hodného blázna udělat, že vezme starému muži ženu. Pěkná stará bryerka s dlouhým náustkem z materiálu, kterému trafikanti říkají jantar. Ekstase objetí jest rozkoš z přiblížení se absolutnu, prvotnímu stavu, sdělená hmotě. Dialogové okno vyvoláte posloupností příkazů z Hlavního menu SOUBOR VZHLED STRÁNKY Obr. Označování textu do bloku O vybraném označeném textu říkáme, že byl vybrán do bloku. Nařídil, aby košík s mangem, který přinesl vesničan z Thispind i, poslali do kláštera.


Pro zajímavost:

vyjádřit, pronést synonyma,
formulovat, sepsat synonyma,
říkat synonyma,
říci, povědět synonyma,
vyjádřit synonyma,
přikázat někomu anglicky,
říkat anglicky,