Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz přechodný, střední, mezilehlý, průměrný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu přechodný, střední, mezilehlý, průměrný

střední hodnota synonyma, střední cesta synonyma, průměrný synonyma, střední synonyma, dohoda, střední cesta synonyma, střední, průměrný francouzsky, střední délka života německy, (pro) střední španělsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu přechodný, střední, mezilehlý, průměrný ve větách.

Tyto střední ústavy dívčí rozkvetly ve Francii v posledním čtvrtstoletí způsobem utěšeným. Byl to pán ve středních letech, kulaťoučký a vlídný, znalec a milovník místního folklóru. Dívka stavu středního obyčejně jmění nemívá, ale bývá vychovávána tak, jako by ho měla. Nad střední touto stavbou zvedaly se dvě věže starobylé s cimbuřím a mnohými střílnami. Rozšiřující informace pro učitele a výuku žáků středních škol jsou uvedeny kurzívou. Do Indie a Barmy totiž odcházeli především méně majetní příslušníci střední vrstvy. Je to advokát a užíval mou místnost jen přechodně, dokud mu neupravili nové kanceláře. Četba a písemnictví Stručný přehled vývoje literatury doby střední až po Komenského. Toto veliké neštěstí zavinuje zápal středního ucha, při kterém se v uších podbírá. Antily, Amerika Střední a část Jižní Ameriky na sever od Amazonky vytvořily novou zemi. Na štěstí byla tato doba závodění kulturně vyspělé ženy s hetérou jen přechodní. Opat středního věku sedí v zšeřelém obchodě s jačím máslem a hlávkami zelí. Jedná se převážně o onemocnění středního a vyššího věku vzniká často po. Přesto ale byli u pluku pokládáni za vzorný manželský pár ve středních letech. Pan Bellamy byl, jak se ukázalo, muž středních let s ohnivě rudým plnovousem. Náměty pro besedy a diskuse se žáky základních a středních škol. Tedy cíle krátkodobé, střednědobé nebo dlouhodobé, strategické. Ke střednímu oknu byla přistavena židle, obrácená opěradlem ven. Florymu bylo asi pětatřicet, byl středně vysoký a docela urostlý. Příručka je určena pro učitele základních a středních škol. Byl středně vysoký a pokud jde o postavu, vypadal prachobyčejně. Mortimer mě ujišťují, že jest jenom přechodním a dočasným. Plul střední rychlostí a zakotvil po minutách u svého břehu. Psal ji muž ve středních letech se slabou fyzickou konstitucí. Byl to podsaditý muž ve středních letech a měl jen jedno oko. Je asi ve středních letech, hodně opálený od sluníčka a. Možná si vezmu nějaký přednášky na vyšší střední. Doplňující informace pro výuku žáků středních škol. Bylo to město střední velikosti, ale mohutně opevněné. Je to mladý muž je středně vysoký a má svěží pleť.


Pro zajímavost:

střední německy,
průměrný, normální, typický anglicky,
střední škola anglicky,
střední odborná škola německy,
průměrný anglicky,
dočasný, přechodný francouzsky,
průměrné náklady anglicky,