Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz předák, pohlavár, vedoucí, představený Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu předák, pohlavár, vedoucí, představený

představenstvo synonyma, vedoucí osobnost synonyma, vedoucí synonyma, vedoucí německy, cirkusové představení anglicky, vedoucí odboru německy, představení anglicky, představení německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu předák, pohlavár, vedoucí, představený ve větách.

Středisko se také věnuje přípravě dobrovolných spolupracovníků, animátorů a vedoucích prázdninových ak cí. Zahraniční vedoucí pracovníci, kteří továrnu navštěvovali, se také přidali k jednohlasnému nesouhlasu. Pokládám za pravděnepodobné, že byl by čekával každého večera u vrátek k močálu vedoucích. Přijal manžela do zaměstnání, učinil ho vedoucím oddělení a všemožně mu vycházel vstříc. Prkno zřejmě zakrývalo rozdvojku trubek vedoucích do kuchyně, která je přímo pod místností. Jediný bodový reflektor proťal temnotu schodiště vedoucího přímo doprostřed pódia. Jejich složení a úkoly určuje ministr nebo vedoucí ústředního správního úřadu. Předák vysvětlil, že tento teleport je možno získat s desetiprocentní slevou. Vidím před sebou stinnou cestu podél řeky, vedoucí z Chrudimi ke Slatiňanům. Nesmíte nám to mít za zlé, ale plníme jenom příkazy okresního vedoucího. Dveře vedoucí na palubu nechal doktor odemčené a vyřítili jsme se jimi ven. Mladík kráčel za mnichem ho vedoucím a vstoupil v poukázanou mu předsíň. Musil bych se velice mýliti, kdyby v tom on nenalezl nitky, vedoucí k cíli. Stopy končily na asfaltové cestičce vedoucí k vratům capletonské stáje. Kráčím za mnichem mne vedoucím a vstoupím v poukázanou mně předsíň. Na pavlači je několik schodů, vedoucích k zavřeným dveřím půdy. Oba jsme naskočili a řítili se pryč po silnici vedoucí k Londýnu. Právě totiž skočil ze schodů, vedoucích k obytným kabinám. Jiříku, pojď se mnou, abysi seznal cestu dolů vedoucí. Schody vedoucí nahoru osvětlovalo několik lampiček. Vedoucí oddíl skřetí armády vtrhl do Caer Konigu. Němcové , České Budějovice vedoucí lékař MUDr. Našel cestu k chodbě vedoucí do hlavní síně. Rychle se vydal pryč stezkou, vedoucí k zámku. Přesně naproti mně byly schody vedoucí dolů. Micum s vědoucím pohledem jeho omluvy odmítl. Opět se vědoucně, pokřiveně usmál. Je přece zkušený skautský vedoucí. Beneše , Plzeň vedoucí lékař Doc. Načež pachole vedoucí Jaromíra.


Pro zajímavost:

vedoucí místo francouzsky,