Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz představovat si, blouznit, snít Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu představovat si, blouznit, snít

uvyknout si synonyma, stěžovat si synonyma, přičichnout si synonyma, snítka, proutek synonyma, myslit si synonyma, vyhradit si synonyma, dát si věšák synonyma, vzít si synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu představovat si, blouznit, snít ve větách.

Děvčata zbavují se své rozptýlenosti, prázdného snilství, chlapci odvykají jisté vrozené hrubosti a panovačnosti. Představovala jsem si nastavené uši, které vedle asi poslouchaly a pošklebky tichého kancelářského smíchu. Nesmíme představovati starého pána mladíkovi, dámu muži, osobnost, hodnostáře podřízenému, ale naopak. Uzavřením prostoru snížíte pravděpodobnost vniknutí látek do prostoru, ve kterém se nacházíte. To bylo motto mezinárodní konference za snížení následků přírodních pohrom v Jokohamě v roce. Myslím, že koncentrace péče u menšího podílu odborníků tuto diskriminaci také může snížit. Dinosaurus má velmi oteklé nohy, precitlivelé na dotek a je celkove snízená pohyblivost dinosaura. Po dobré snídaní rozloučili se s hospodským, který je mnohokráte ještě za odpuštění prosil. Trval na tom, že jim před snídaní bude demonstrovat řešení nějakého aritmetického příkladu. Lokaj přinesl Jelínkovi druhé snídaní, bažantí prsíčka sekané, na porcelánovém talíři. Řadou vojáků prokmitl záblesk podobný výstřelu to před odchodem snímali z pušek bajonety. Tibeťané ji nazývají Kang Rinpočhe, což znamená Drahocenný sníh nebo také Ledový klenot. Ostatně nemyslete, že je tato úloha lehčí než ona, kterou tys sobě, Vojíne, představoval. Vidíme mladé lidi zamilované, plné písní, v lásce blouznivé a tvrdohlavé, vždy ohnivé. Jestliže při orálním sexu kondom nepoužíváš, můžeš i tak snížit riziko přenosu HIV. Do modliteb se pletou výrazné hlásky klučíků, kteří za zástěnou připravují snídani. Při snídani mi připadal unavený a přepadlý a na tvářích mu plavaly horečnaté skvrny. Mám rád svazování, četl jsem, že prý to ale může představovat zvýšené riziko HIV?. Před sňatkem blouznívala o dítěti a strhla i pochybovačného Jana do rodinného deliria. Tím se sníží jak koncentrace látky ve vdechovaném vzduchu, tak doba vdechování látky. Obyvatelé menších měst pak nejčastěji spoléhali při snížení rizika HIV na náhodu. Sedlák se po snídaní ustrojil do svátečních šatů a šel namlouvat nevěstu pro hada. Na Zelený čtvrtek věděly děti, že nebudou snídat nic jiného než jidášky s medem. Vyhověla jsem otci a vyslechla vás, ale nejsem povinna snášet blouznění této osoby. Přerušovaná soulož bez výronu semene podstatně snižuje riziko nákazy HIV infekcí. Riziko přenosu infekční žloutenky typu B či C kondom sníží, ale zcela nevyloučí. Když si Mariška na dobré snídani pochutnala, vedla ji babička do pracovního pokoje. Sedláka budění již omrzelo, nechal pocestné ležet, k snídaní je ale již nevolal. Řádná příprava také snižuje riziko, že lékař přehlédne nějakou abnormalitu. Jsem od malička naučena snídat polívku, nejvíc kyselo, na to my v horách držíme.


Pro zajímavost:

podceňovat, snížit, omezit synonyma,
snížit se, zmenšit se synonyma,
všimnout si synonyma,
uctívat, vážit si synonyma,
zhltnout, slupnout, sníst synonyma,
udělat si hnízdo synonyma,
objednat si synonyma,