Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz předstíraný, nepřirozený, afektovaný, vyumělkovaný, teatrální, hledaný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu předstíraný, nepřirozený, afektovaný, vyumělkovaný, teatrální, hledaný

nepřirozený synonyma, předstíraný synonyma, nepřirozený, nucený synonyma, nepřirozený, syntetický synonyma, vyumělkovaný synonyma, hledání místa francouzsky, teatrální anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu předstíraný, nepřirozený, afektovaný, vyumělkovaný, teatrální, hledaný ve větách.

Proto jsou u pijáků reakce hýřivého, nepřirozeného veselí, a abstinent je člověk harmonicky vyrovnaný. Beddington si nepochybně získal přístup do budovy předstíráním, že tam něco zapomněl. Připadalo mi, že má jakousi nepřirozenou barvu a podivně strnulé rysy. Vše umělé, nepravdivé, předstírané, všecka faleš se zavrhuje. Když tak učinila, slovo to znělo chraplavě a nepřirozeně. Jiti s předstíranou láskou v sobě, neb v druhém člověku. Drizzt se v předstíraném zoufalství podíval kolem. Teď z ní však všechen předstíraný smutek spadl. Nejsou pro ně dost vyumělkované, dle mého názoru. Bylo jasné, že předstírání by k ničemu nebylo. Br! Ma Hla Mei se otřásla předstíraným odporem. Catti se předstíranému nabručení jen zasmála. Vyskočil jsem z křesla v předstíraném hněvu. Za výstřední a trochu divoké a nepřirozené. Jeho oči se stočily do nepřirozeného úhlu. Kůži na lících měl nepřirozeně napnutou. Rozladěně zavrčel v předstíraném hněvu. Nakonec jsem si však teatrálně povzdychl. Stával jsem se mistrem v předstírání. Nerad bych byl příliš teatrální. Pak se teatrálně zachvěl. Byly nepřirozeně klidné. Nedílnou součástí individuálního plánování a řízení kariéry jsou také dokumenty potřebné při hledání zaměstnání. Pokud bychom chtěli využít podrobnějších možností vyhledávání, můžeme odklepnout odkaz pokročilé hledání. Tlačítko Nové hledání umožňuje zadat jiné parametry pro hledání, předchozí nalezené soubory zmizí. Nastal čas hledání, jak by měla vypadat salesiánská činnost v nově vznikající společnosti. Když přišel až do nejposlednějšího pokoje, spatřil u okna ve zlaté kleci hledaného ptáka. Podle zákona je hledání Konečné pravdy nezcizitelnou výsadou pracujících v oboru myšlení. Hledaný výraz zapíšete do dialogového okna Najít, které se objeví po aktivaci nabídky Obr. Při bedlivém hledání našlo by se jistě v literatuře naší, v pověstech, popěvcích atd.


Pro zajímavost: