Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz přehlédnutí, nedopatření, blud, chyba Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu přehlédnutí, nedopatření, blud, chyba

chybný synonyma, blud synonyma, zle, nesprávně, chybně synonyma, nedopatření synonyma, chybit synonyma, vadný, chybný synonyma, chybět synonyma, chybný, nesprávný, klamný synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu přehlédnutí, nedopatření, blud, chyba ve větách.

Ta chyba mě zamrzela, poněvadž jsem věděl, jak trpce Holmes nese každé podobné nedopatření. Ujížděli jsme nekonečným bludištěm ulic ozářených plynovými lampami, až jsme dorazili na Farringdon Street. To je chyba, pach tabákového kouře může být při takovémhle vyšetřování velice užitečným vodítkem. Nabídl jsem mu Zprávu o Potlačení divošských obyčejů, u níž chybělo utržené postscriptum. Však mamsel je chybně vyslovené francouzské slovo mademoiselle, a to znamená též panno. Nikdo nechce, aby se tohle delo, takze se podíváme, jaké chyby napáchalo minulé vedení. Přetížená letadla, hledající spásy nad Zemí, mizela v bludišti proudů a chvění. Chybné zhodnocení situace vedlo k velké ztrátě chladiva a následně k tavení paliva. Přímo přes nesmírnou pláň táhla se bludná řada vozů a kar, jezdců i pěšáků. Může jej ještě odvrátit, jestli mi řekne, co udělal s třemi chybějícími kameny. Nový člověk rodí se z osvobozené lidské myšlenky, nezatížené předsudky a bludy. Vlastní opravu chyb můžeme provést přímou editací bez použití kontroly pravopisu. Dopustil se nicméně jedné hloupé chyby trochu totiž odflákl předběžný průzkum. Vykládali mu dlouho o vývoji na Merkuru, jak tamější lidstvo chybovalo a klesalo. Vy jste mi ještě chyběla! Já, básník? Aničko Knězková! Jste třetí v řadě. Mohu vám říct, že nebožtík Douglas měl jen jednu chybu, a to byla žárlivost. Vzpomínáte si, inspektore MacDonalde, jak mě překvapilo, že jedna činka chybí. Chybili velice! Večer přišli lovci, jak se zdálo, těžce zarmouceni nazpátek. Je li dopis odesílán klasickou poštou, neměl by chybět vlastnoruční podpis. Pak tato cizí slova jsou při kontrole pravopisu označena jako chybně napsaná. Kdyby chyběl na těch místech jediný strom, jediný keř, chybělo by mi cosi. Chyby v údajích v buňkách překlepy je možné opravovat i v řádku vzorců. Jest hlavní chybou, uvažovali dříve, nežli veškeré okolnosti jsou známy. Její stopa se často ztrácí v bludišti nenápadných penziónů a hotýlků. Podtrhávání chyb můžeme využít jen k tomu, že chyby budou zvýrazněné. Probůh! Bezpochyby vám však nedopatřením uklouzlo jméno vašeho klienta. Osm respondentů se vzhledem k chybějícím odpovědím nepodařilo zařadit. Leč i jeho síla způsobila, oplátkou, značné mezery v bludné družině. Tihle býlozravci se z bludiste uz nikdy nedostanou, zkus tuhle misi znovu. Je to špatná vlastnost, pane Fergusone, ale člověk je tvor chybující.


Pro zajímavost:

nedostatek, chyba synonyma,
chybět, postrádat anglicky,
chybět anglicky,
Nemá chybu až na tu,... všeobecný přehled,
chybějící anglicky,
chyba anglicky,
zmýlit se, udělat chybu anglicky,