Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz přejít, uběhnout, uplynout, projít Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu přejít, uběhnout, uplynout, projít

projížďka, jízda, výlet synonyma, projít se synonyma, minout, projít synonyma, projít městem synonyma, projít synonyma, uběhnout, ujít synonyma, uplynout synonyma, uplynout německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu přejít, uběhnout, uplynout, projít ve větách.

Dav zvědavců, čekajících před kapitánovou místností na další vývoj, se rozestoupil, abychom mohli projít. Začínám přejímat vlastnost, již jste si první osvojil vy, Watsone, totiž vyprávět příběh pozpátku. Během tohoto rozhovoru jsme rychle projížděli pod nekonečnou řadou mostů, klenoucích se přes Temži. Slyšeli jsme služku přejíti chodbou i ostré zaskřípnutí závory, když otvírala dvéře domovní. Pak provedl cosi, co by nezasvěcenému pozorovateli připadalo jako heroický pokus přejít místnost. Pokud jsou pedagogové křesťané, přejí si zprostředkovat svým působením hodnoty evangelia. Když nepršelo moc hustě, Verrall s Elizabeth vyráželi jako obvykle večer na projížďku. Jeden cestující, který projížděl stanicí Aldgate na normální metropolitní lince v. Opatrně jej přidržel pod světlem a přejížděl po něm dlouhými štíhlými prsty. Kombinace campy, pražené ječmenné mouky, s lančmítem, se také po týdnu přejí. Když slyšeli umíráček, pomodlili se za nebožtíka, přejíce mu radost věčnou. Starý šlechtic přejížděl očima od drahokamu k usměvavé tváři před sebou. Nejdříve bych se chtěl trochu projít po City a cestou třeba někde poobědvat. Starý král skočil s koně a chtěl pěšky most přejít, ale to také nešlo. Leonardo číhal za velkou maringotkou, kudy jsme museli projít cestou ke kleci. Nechal jsem si to trochu projít hlavou a vidím jen tohle jediné východisko. Elizabeth s Verrallem ted spolu skoro každý večer vyráželi na projíždku. Přeji si, abyste nešetřil penězi ani úsilím při pátrání po pravdě. Když jsme vyšli, projížděla právě kolem drožka a Holmes ji zastavil. Nemohlo uplynout víc jak třicet vteřin, než jsem se octí tady v pokoji. Cestou jsme musely projít přes Hudson Street, což je velice tichá ulice. Toho všeho si přeji tak jako Ty, ačkoliv mám muže, který mě má rád. Projíždějící vozy s vybranými daněmi hlídali zachmuření vojáci. Byly tu přes noc a spalo jich dole v šenkovně, že nemohly ani projít. Klidně nechali jsme přejiti válku rusko japonskou i italsko tureckou. Prezident projíždí zničeným, vydrancovaným a opuštěným městem. Dobrou noc a přeji vám mnoho štěstí, protože si je zasloužíte. Sherlock Holmes zavolal drožku, která právě projížděla kolem. Nicméně dost dlouho na to, aby ses s ní šel projít po zahradě. Projížděli blátivým náměstím mezi civějícími vesničany.


Pro zajímavost:

přejít přes anglicky,
přeletět, přejít, přejet španělsky,
projít kolem anglicky,
přejít, přecházet anglicky,
projít, projet kudy francouzsky,
přejít v co, stát se čím německy,