Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz překvapivý, náhlý, nenadálý, nepředvídaný, nečekaný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu překvapivý, náhlý, nenadálý, nepředvídaný, nečekaný

náhlý synonyma, nepředvídaný synonyma, neočekávaný, nenadálý synonyma, náhlý nápad synonyma, nečekaný synonyma, překvapivý synonyma, ukvapený, náhlý synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu překvapivý, náhlý, nenadálý, nepředvídaný, nečekaný ve větách.

Smích náhle ustal, bylo to překvapivé. Mysleli jsme na nový a nečekaný obrat, který celý ten záhadný případ náhle vzal. Přiletěla náhle a nečekaně, ale s minimální okázalostí. Protržení tělesa vodní nádrže nebo nenadálá přívalová vlna vzniklá vlivem intenzivních a trvalých dešťů. Při náhlém zahvízdnutí se lavina namačkaných těl rozvířila pohybem, který vyjadřoval žalostnou hrůzu. Jsouc nezvyklá náhlým nehodám, počala pociťovati závrať a ruka její, držící uzdu, počala ochabovati. Strašně ho zarmoutilo, když náhle zesnula v důsledku požití vody otrávené mršinou chcíplé lišky. Horlivě zastával aspoň svůj náhled, že národu českému spása jedině ze Slovenska přijití může. Pak se ozval téměř neslyšný šepot, náhlý kosmický záchvěv zvuku pronikajícího atmosférou. Když mi dovyprávěla až sem, vyskočila náhle ze židle, obličej zrůzněný úžasem i strachem. Náhlý, děsivý, kdy se v Černém moři potápěly lodi a tisíce svázaných, zatížených lidí. Nahlížení informativního charakteru do katastru nemovitostí najdeme na adrese http nahlizenidokn. Procházel již dveřmi, když se náhle obrátil s tváří zardělou a s očima blýskajícíma. Palba náhle ustala a ticho, jež následovalo, protrhlo jen dvojité zachroptění a žuchnutí. Náhle vyskočil a z celé jeho bytosti vyzařovala nervní energie a naléhavá potřeba činů. Odhodil je náhlý poryv kraválu, který se rachotivě vyvalil z reproduktorů vedle obrazovek. Ačkoliv já chopím se člověka toho zcela nenadále, jest dobře býti na všecko připraven. Takové nenadálé setkání rozsvítí obličej jako oltář a odžene mraky nejrouhavější. Svit oslepujícího slunce to všechno chvílemi utápěl v náhlých lavinách svého třpytu. Ucítil jsem náhle žhavou bolest, jako by mi někdo přitiskl na stehno rozpálené železo. Pak náhle, aby se trapas dovršil, muž s chraptivým smíchem předvedl znovu své číslo. Náhle spatřila jsem za třemi řadami křížů a pomníků Jana Marka, opřeného o strom. Chtěl bych používat kondom, ale většinou k sexu dojde zcela nepředvídaně a co pak?. Náhle do hlubokého klidu zahrady až hmotně temnou barvou vešel tón, druhý, třetí. Začátek onemocnění u nich probíhá většinou náhle a může být dost dramatický. Jinými slovy mají schopnost nahlížet, byť nejasně, do bezprostřední budoucnosti. Já a přítel můj potulovali jsme se po močálu, když slyšeli jsme náhle výkřik. Celkově se mi líbilo nahlédnout pod pokličku toho, jak to vypadalo ve středověku. Musíte mít k té dívce ohledy, vždyť se dostala do zcela nepředvídané situace. Nenadálá a velká změna nadchází k blížícím se mým dvanáctým narozeninám.


Pro zajímavost: