Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz přesný, nekompromisní, vážný, tvrdý, rigorózní, odměřený Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu přesný, nekompromisní, vážný, tvrdý, rigorózní, odměřený

tvrdý synonyma, tvrdý alkohol, destilát synonyma, přesný synonyma, tvrdý klobouk synonyma, vážný synonyma, odměřenost, odstup synonyma, nekompromisní synonyma, odměřený synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu přesný, nekompromisní, vážný, tvrdý, rigorózní, odměřený ve větách.

Důležité jsou písemné komunikační dovednosti, přesnost a konkrétnost formulace, ne šablonovitost a používání frází. Údajně měl produkovat nejširší myslitelnou škálu pitiva, přesně odpovídajícímu vkusu a metabolismu uživatele. Jakýkoli cit, zejména láska, se jeho chladnému, přesnému a obdivuhodně vyváženému myšlení přímo příčí. Jeho zachmuřená, hlubokými vráskami protkaná tvář se zdála ještě smutnější a vážnější než dřív. Ať se Verrall v životě choval sebehulvátštěji, z nějakého neznámého důvodu nikdy vážněji nenarazil. Na muže přesně vědecky myslícího musí práce monsieura Bertillona působiti ovšem zvláštním kouzlem. Nedaleko mrtvoly ležela na podlaze zvláštní hůl z vyřezávaného tvrdého dřeva s kostěnou rukojetí. Jednoduše a rychle umožní vytvořit strukturovaný popis pracovních míst přesně podle potřeb firmy. Pokud webovou stránku neznáme přesně, můžeme zkusit vyhledávání, opět pomocí adresního řádku. Dokázala úplně všechno, stačilo jen přesně vědět, jak nepravděpodobné je to, co právě chcete. Předpovědi Nelovy a v zápětí následující jich praktické provedení ohromovaly přesností shody. Dlouhými skoky obrovský, černý tvor tento pádil po stezce, sleduje přesně stopy přítele našeho. Byla to prachobyčejná černá buřinka nejobvyklejšího kulatého tvaru, tvrdá a hodně obnošená. Koupil si přesně takovou lampu, jaká hořela v pokoji Mortimera Tregennise onoho tragického rána. Tento objev i zřejmý zmatek patrný na mrzákovi přesvědčily strážmistra, že věc je vážná. Podivnou shodou okolností výsledné slovo vyjadřovalo dost přesně Arthurovy momentální pocity. Přesný jako vždycky zvedl se v tom okamžiku předsedající senátor Dunas k vstupnímu proslovu. Zde vládne radikálně jiná atmosféra než na koncertech vážné nebo starší populární hudby. Všichni tři budili přesně nedefinovatelný dojem, že očekávají nějakého významného hosta. Vážně přemýšlíte o výsledcích své práce a snažíte se zlepšovat metody svého studia?. Zaobírám se vážně myšlenkou napsat krátkou monografii o využití psů v detektivní práci. Stavbě dominuje gigantický zlatý dóm, téměř úplná koule, umístěná přesně uprostřed. Vidíme mladé lidi zamilované, plné písní, v lásce blouznivé a tvrdohlavé, vždy ohnivé. Oči mu plály chladným tvrdým světlem, jakého je možno docílit jen usilovným tréninkem. Kromě přesně se shodujícího zboží nám vyhledávač nabízí zboží s obdobnými názvy. Platím ho dobře, ale on aspoň přesně dodává zboží, abych užil jeho vlastního obratu. Nemáte ponětí, co je přesně zač ten nátlak, který člověka nutí dělat takové věci. Byl to muž vážné mysli, bystrý, praktický, a prost vší fantastičnosti, jako já sám. Budu li musit dovolati se pomoci policie, poznáte teprve, jak velice vážně jste ohrožena. Lékařské zprávy zněly velmi vážně a v novinách se objevovaly zlověstné odstavečky.


Pro zajímavost:

tvrdý alkohol synonyma,
tvrďák, tvrdý klobouk synonyma,
tvrdý německy,
přesný, přesně německy,
přesný, dochvilný německy,
vážný francouzsky,
vážný, vážně německy,