Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz přestát, vystačit, unést, vytrvat, snést, odolat, přetrvat Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu přestát, vystačit, unést, vytrvat, snést, odolat, přetrvat

přetrvat synonyma, unést synonyma, odolat synonyma, vytrvat synonyma, snést se synonyma, přestat, ukončit synonyma, vystát, snést synonyma, vystačit, vyjít synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu přestát, vystačit, unést, vytrvat, snést, odolat, přetrvat ve větách.

Přestávky mezi odjezdem jednoho a příjezdem následujícího vlaku užito k posunování vozů do zásoby. Přestávám jí být, abych se stala nekvalifikovaným, ale velice potřebným údem liliputánské obce. Však pracovala Honorata s podivuhodnou krásnou vytrvalostí nad sebou a zdokonalovala se vůčihledě. Vytrvej! Vzdoruj! kázala mi celá kupa vysvědčení, výsledků úmorné práce a probdělých nocí. Avšak toto přijetí bylo už přece snesitelnější, nežli setkání prvé, na onom konci oceánu. Zaniknou li tělesa hvězdová na nebi, přetrvá je záře jejich svou poutí věčným všímmírem. Pokud však váš počítač přestane fungovat, pak opravu vždy svěřte raději odbornému servisu. Rákos je dobrý člověk, ale příliš vznětlivý a přímější nežli snesou světské křivky. Zvykli si žertem mezi sebou mluvit o impériu jako o imaginární přestárlé doktorově pacientce. Časem zmizí i krajnice a zůstává jen rozehřátá nudle asfaltu, vytrvale směřující k jihu. Kolik dní trvala již válka a královo vojsko slablo, nemohouc odolati velké síle nepřátelů. Uvědomil si brzy, že i železná konstituce jeho nemohla by odolati neustálému napínání sil. Verrall úspěšně odolával veškerým pozváním paní Lackersteenové na oběd či na večeři. Podokna úloh se přestanou zobrazovat tehdy, když aktivujete ikonu Složky na panelu nástrojů. Respektujte kapacitu své pozornosti, po soustředěné činnosti zařaďte krátkou přestávku. Sama hleďte její silnější strany vyzkoušeti a brzo spatříte, co unésti může seč bude. Vy mužští svým snažením aspoň pěkné pověsti docházíte, a vaše jméno vás přetrvá. Bože, Hospodine nejvyšší, Ty jediný můžeš ještě pomoci, kde lidská pomoc přestává. Mluví k vám váš kapitán, tak přestaňte dělat, co právě děláte, a dávejte pozor. Když mluví, hlas mu už tolik neburácí a také přestal se svými ranními rozcvičkami. Po uplynutí této doby prudce klesá schopnost koncentrace a mozek potřebuje přestávku. Přestal myslit na smuteční řeč, a když dívka vystoupila u tržnice, vystoupil také. Honza přestal lít, šel ke kuchyňce a tiše udělal malý průchod, aby voda ubíhala. Jak začnu povídat, přestává hned všecko skotačení a ticho bývá jako v kostele. Snesl bych možná veřejné zostuzení, i když na mé cti nikdy neulpěla ani skvrnka. Přestaňte to dělat, samozřejmě! Řekněte jim, že už to prostě dělat nebudete. Abychom mohli ustát velké množství slov, informací, je nutné je přestat vnímat. Tím přestává být KKK monogramem jednotlivce a stává se znakem určitého spolku. Opět sebou plácl na stěnu a pokračoval v melodii tam, kde před chvílí přestal. Dotazník zjišťuje psychickou odolnost a strukturu psychické variability osobnosti.


Pro zajímavost:

překonat, přečkat, přestát synonyma,
ustat, přestat synonyma,
vystačit synonyma,
vytrvat, zůstat, pobýt synonyma,
strpět, snést synonyma,
přežít, přestát synonyma,
přestat německy,