Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz presumpce, odhadnutí, domněnka, ocenění, předpoklad Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu presumpce, odhadnutí, domněnka, ocenění, předpoklad

předpoklad synonyma, za předpokladu synonyma, ocenění synonyma, předpokládaný synonyma, domněnka synonyma, očekávat, předpokládat synonyma, předpoklad, odhad synonyma, předpokládat synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu presumpce, odhadnutí, domněnka, ocenění, předpoklad ve větách.

Vůle je vedle rozumových schopností a motivace jedním z nejdůležitějších předpokladů úspěšného studia. Vědomosti, které jsou předpokládány k trvalému osvojení žáky základní školy, jsou shrnuty v příloze. Domněnka skoro pravděpodobná, že praděd Ignác Knězek byl otcem Augustýna Šlika, tatínka Anny Šlikové. Zadní stranu klubu nechali nehlídanou, protože předpokládali, že řeka znemožňuje ústup tímhle směrem. Skutečnost, že za sebou zamkl, když vyšel, posilovala tu domněnku a naznačovala omezující opatření. Jeho první teorie předpokládala, že kdyby lidé stále neprocvičovali mluvidla, patrně by jim zatuhla. Zřejmě se je snažila utajit, což potvrzovalo domněnku, že odcestovala, aby unikla pronásledovateli. Je báječné uvědomit si, že téměř navzdory všem předpokladům neležíte mrtví pod haldou sutin. Kompetentní zaměstnanci představují jeden z předpokladů rozvoje a konkurenceschopnosti organizace. Přerušení studia v době, kdy je předpoklad pro nesplnění studijních povinností, nelze povolit. Jsme však vázáni vyzkoušeti všechny ostatní předpoklady dříve, než připustíme tento jeden. Zákon předpokládá, že matka prostředků nemá, poněvadž také jejím jměním vládne manžel. Lze předpokládat, že mezi jeho odchodem a neznámou událostí uplynulo pouze několik minut. Nejprve budeme předpokládat, že zločin spáchala nějaká osoba či osoby odtud ze zámku. Předpokládejme tedy, že v obou případech shořelo něco, co vyvolalo příznaky otravy. Avšak naše domněnky a domysly byly uklizeny návštěvou Stapletona sama dnes odpoledne. Všechna ztráta studu mravního takřka předpokládá i ztrátu rozumové příčetnosti. Celá záležitost mě stála menší výlohy a předpokládám, že mi je banka uhradí. Předpokládejme prozatím, že se mladý West rozhodl odvézt tyto listiny do Londýna. Souvislé psaní předpokládá, že víme, který znak je přiřazen které klávese. Ale hanba, která ho za to podle všech předpokladů měla stihnout, se mu vyhýbala. Avšak tuto spočíval mrtvý pes, důkaz to, že domněnka Holmesova byla správnou. Vraždou tou nabyl jsem pilulek, jejichž existenci jsem již dříve předpokládal. Předpokládám, že podezíráte onoho Jima Brownera, stevarda na lodi z Liverpoolu. Fakta by tedy podporovala domněnku, že jde o jed, který se uvolňuje spalováním. Teď se s vámi rozloučíme, ale předpokládám, že se do rána ještě shledáme. Předpokládejme například, že se na něho obrátil některý zahraniční agent. Důvodná domněnka, že těžce nesl McPhersonovu známost se slečnou Bellamyovou. Baynesova domněnka, že ji mají na svědomí Garciovi sluhové, je pominutelná. Hm, předpokládám, že se jako obvykle budu muset dopustit hrdelního zločinu.


Pro zajímavost:

výhrada, předpoklad synonyma,
předpokládáný, naplánovaný německy,
předpokládat nový vývoj německy,
Předpokládalo se anglicky,
cena, ocenění anglicky,
předpokládat anglicky,
splňovat předpoklady německy,