Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz přesvědčení, názor, úsudek, náhled, smýšlení Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu přesvědčení, názor, úsudek, náhled, smýšlení

přesvědčení, názor, mínění synonyma, názor, soud, závěr, mínění synonyma, přesvědčení synonyma, smyšlenka, pohádka synonyma, názor synonyma, smyšlenka synonyma, náhled synonyma, úsudek synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu přesvědčení, názor, úsudek, náhled, smýšlení ve větách.

Posléze mají se podávati též základy astronomického zeměpisu na základě bezprostředního pozorování a názoru. Jak vidíte, dospěli jsme již eliminačním procesem k názoru, že viděla pravděpodobně nějakého Američana. Horlivě zastával aspoň svůj náhled, že národu českému spása jedině ze Slovenska přijití může. Pro lepší zapamatování jsou vhodná schémata, kresby, obrázky, grafy, tabulky a názorná schémata. Nabyl přesvědčení, že jeho syn bude tím nejpohlednějším a nejnadanějším mladíkem v Chartúmu. Jednou se Verrall kvůli svým neskrývaným názorům na domorodé jednotky dokonce dostal do potíží. Hlavu vzhůru, Watsone, jsem přesvědčen, že se nám zakrátko dostane ještě dalších informací. Což nekroutilo se naše mravní přesvědčení všemi prostředky, což nezničila se naše mravnost. Byli zřejmě skálopevně přesvědčeni, že až půjdou nahoru do kopce, potkají Maxwellova ducha. Řešení této záhady, dobývání nového názoru na život jest novým náboženstvím lidstva. Vím, že jsi o mém srdečném podílu na osudech všech našich drahých úplně přesvědčena. Začínala si neurčitě uvědomovat, že Flory zastává názory, jaké by Angličan mít neměl. Takové přesvědčení opravdové vyznívalo z hlasu jeho, že vzhlédl jsem k němu překvapen. Musel bych znát další fakta, než bych se odvážil vyjádřit s určitostí konečný názor. Zdejší policii jsem dosud nic neřekl, poněvadž jsem chtěl nejdřív znát váš názor. Patnáct procent s tímto názorem nesouhlasilo a pětina mužů nevěděla, jak odpovědět. Otázka zněla, zda by takový člověk jako doktor mohl nějaké zrádné názory zastávat. Byl od přírody dobrosrdečný, ale Floryho bolševické názory mu občas lezly na nervy. Má na váš úděl velmi vyhraněný názor břemeno odpovědnosti, osamělost velitele. Jakmile jsem se dozvěděl podrobnosti, byl jsem přesvědčen, že byl použit můj jed. Člověk cítil, že tohle je jeho neochvějné přesvědčení a že je nezaměnitelné. Celkově se mi líbilo nahlédnout pod pokličku toho, jak to vypadalo ve středověku. Přesvědčen jsem, že mne snadno pohřešíte i že budete vědět, jak se vyrážet. Mám radost, upřímnou radost z toho, jak jsem si upravila svůj názor náboženský. Zprvu jsem byl přesvědčen, že jsem se stal obětí nějakého nesmyslného žertu. Cvičení v hovoru Pokračování ve cvičení v hovoru na základě názoru a četby. Musíme Evropany přesvědčit, že doktor zastává zrádné, protibritské názory. Víte, Watsone, začínám být přesvědčen, že to nakonec přece jen dokážeme. Jsem přesvědčen, že i tuto malou epizodu zařadíme nakonec do téže kategorie. My dva máme většinou dost rozdílné názory ale tentokrát uposlechnu jeho rady.


Pro zajímavost:

názor, mínění německy,
názor anglicky,
rozmyslet se, změnit názor anglicky,
názor, pochopení anglicky,
mínění, názor španělsky,
změnit něčí názor anglicky,