Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz příkaz, instrukce, pokyn, příručka, vodítko Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu příkaz, instrukce, pokyn, příručka, vodítko

nákupní příkaz, zakázka synonyma, příručka synonyma, nákupní příkaz synonyma, vodítko synonyma, pokyn synonyma, pokyn, návod německy, trvalý příkaz anglicky, nápověda, vodítko anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu příkaz, instrukce, pokyn, příručka, vodítko ve větách.

Příručky pro ochranu obyvatel při vzniku radiační havárie vydávané jadernými elektrárnami Dukovany a Temelín. Pro často psané typy dokumentů disponuje různými šablonami dopisy, faxy, zprávy, brožury, příručky atd. To je chyba, pach tabákového kouře může být při takovémhle vyšetřování velice užitečným vodítkem. Když odcházeli, přikazoval Antonín, aby Rozárka druhý den časněji začala číst, aby více slyšeli. Vysvětlil jsem vám již jednou, že co jest neobyčejné, bývá spíše vodítkem nežli překážkou. Vodítkem pro relaxaci vám může být pocit napětí, nepohody, nervozity nebo prostá roztěkanost. Kromě již zmíněných manuálů byly v rámci tohoto projektu vytvořeny další dvě příručky. Vyhýbání se nebezpečným místům, respektování pokynů Horské služby je nejlepší ochranou. Praktická příručka pro nakládání s chemickými látkami a přípravky včetně nebezpečných. Při odchodu z budovy vezměte s sebou osobní doklady a dodržujte pokyny bezpečnostních složek. Při použití vlastních vozidel je třeba dodržovat pokyny orgánů zabezpečujících evakuaci. Dodržujte pokyny vašich správních úřadů, sledujte informace ve sdělovacích prostředcích. Pro uložení a pojmenování dokumentu slouží posloupnost příkazů Hlavního menu SOUBOR Obr. Přikazoval nám, abychom Rozárku neopouštěli, abychom si prý mysleli, že je to jeho sestra. Přívětivým usmáním a pokynutím hlavy děkovala ona a tím srdce jejich k sobě naklonila. Instrukce zdůrazňuje, aby vyšetřovaná osoba vybírala barvy podle toho, jak se jí líbí. Dialogové okno vyvoláte posloupností příkazů z Hlavního menu SOUBOR VZHLED STRÁNKY Obr. Metodický návod pro uskutečnění tohoto cvičení je také součástí této příručky. Za chvilku vrátil se, a nechav dvéře otevřené, pokynul milostivou tváří, aby vešli. Václav, pokynuv rukou, vešel do pokojíka svého, kat kráčel dále k bytu zvláštnímu. Na využití dotace se vztahují omezení daná Dotační vyhláškou a Pokynem k dotacím. Do příkazního řádku zadáme požadavek na vyhledání a klepneme na tlačítko Hledej. Po zadání tohoto příkazu se objeví dialogové okno Pravopis a gramatika Čeština Obr. Johnson, který si potrpěl na reklamu, přikázal průběh mučení podrobně nafilmovat. Dotací se v tomto pokynu rozumí účelový příspěvek ze státního rozpočtu na rok. Podrobněji rozpracovaná jsou tato doporučení na jiných místech naší příručky. Než šel, musel ale na příkaz učitelův tvář zohyzdit a jako šašek se obleknout. Ovšem, pane, dodal jsem telegram přesně tak, jak bylo přikázáno, panu Barrymorovi. Pán dnes vůbec neopustil svůj pokoj, pane Thaddeusi, a žádné pokyny jsem nedostal. Přikázal jsem, aby znova spustili kotevní řetěz, který jsme už začali vytahovat.


Pro zajímavost: