Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz příkop, propust, zákop, žlab Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu příkop, propust, zákop, žlab

žlábek synonyma, příkop, rokle, úvoz, jáma synonyma, žlab synonyma, zákop, kanál synonyma, propust synonyma, žlábkování synonyma, zákop synonyma, stružka, žlábek, kolej, rýha synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu příkop, propust, zákop, žlab ve větách.

Dva důstojníci, kteří velí vězeňské stráži, dopátrají se nějak nesmírně cenného tajemství zakopaného pokladu. Tajemník úklonou propustil žurnalistu a vzav příslušný zapečetěný rozkaz, přistoupil k aparátu. Směřovali jsme napříč přes zahradu, mezi příkopy a jámami, jimiž byla rozryta a překřížena. Tenhle ranec, který je zatížen činkou a který jste právě vylovil z vodního příkopu. Tam jsme propustili drožkáře a společně jsme vykročili po příjezdové cestě. Anna mě poslala, čili propustila mě do ciziny, abych poznal svět, daleko, daleko. Na každém kroku zakopáváte o obchody a obchůdky se vším možným a nemožným. Propustil tedy Barušku na svobodu, dav jí pouze otcovské upřímné napomenutí. Dva zatčené jsem musel propustit a proti dalším dvěma nemám žádné důkazy. Zafod ji se zájmem prohlížel, a zakopl přitom o zvetšelou palivovou šňůru. Pojednou jsem na druhé straně příkopu zahlédl záblesk zastíněné lucerny. To dřív chcípnu někde v příkopě, než bych do tohohle klubu vpustil negra. Král neříkal ani slova dvořenína propustiv, dal si med Fortunáta zavolat. Holmes přistoupil až k okraji vodního příkopu a podíval se přes něj. Arthur zakopl, sletěl po hlavě, udělal kotrmelec a rozplácl se naznak. Vnitřní příkop stále ještě existoval a táhl se kolem celé budovy. Tělo Jakubovo našli zakopané v komoře dostal odplatu za svou lásku. Zdálo se, že drží něco v ruce a pohybuje tím ve vodním příkopu. Nikdo se k němu nehlásil a zapomenutého bez rakve zakopali v šachtu. Pouhým kývnutím hlavy démonský pán propustil zbytek společnosti. Nejprve mne napadlo, že by tu mohly být zakopané nějaké cennosti. Hned jej propustili, byltě on tuším ve Vídni poslední u výlechu. Jak vás jednou propustíme, musíte se sama starat o sebe a dítě. Ty hloupý, arogantní idiote! Propustil jsi otrokáře Nyabozzi. Ničemu bychom nepomohli, kdybychom zakopli a Aleksander upadl. Když zjistili svůj omyl, propustili pana Warrena na svobodu. Ve spěchu několikrát zakopla, nepřestala však uvažovat. Dva mladí obchodníci napájeli koně z bahnitého žlabu. Podívejte se na veliký příkop na opačném pahrbku. Na kamenitém chodníčku, který vedl k domu, zakopla.


Pro zajímavost:

rýha, zářez, žlábek synonyma,