Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz přízrak, fata morgána, halucinace, strašidlo, vidina, duch, zjevení Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu přízrak, fata morgána, halucinace, strašidlo, vidina, duch, zjevení

strašidlo synonyma, vidina synonyma, ďábel, zlý duch synonyma, čert, Satan, zlý duch, démon synonyma, duch, vědomost synonyma, vidina, přelud synonyma, duch anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu přízrak, fata morgána, halucinace, strašidlo, vidina, duch, zjevení ve větách.

Černé čedičové skály podobaly se předpotopním zvířatům, po nich asi bloudí duchové a čarodějníci. Přitáhněte uzdu svému nepokojnému duchu! Dovolte, abych probral jednotlivé body po svém, na přeskáčku. Minulý rok nás v indické Dharamsale přijal nejvyšší duchovní a světský představitel Tibetu,. Byli zřejmě skálopevně přesvědčeni, že až půjdou nahoru do kopce, potkají Maxwellova ducha. Po prvé jsem cítila svou přirozenou duchovní vyhraněnost, o které jsem dříve sama nevěděla. Blahořečil v duchu dědečkovi, jehožto lodička jej tak šťastně do krásného domova zanesla. Avšak těsně před katastrofou, někteří duchové byli již na stopě tísnivé této záhadě. Lidé slabšího ducha opět se vzdalovali od národních ideálů, podléhajíce nepřízni času. Paní Lackersteenové zůstalo sto padesát liber ročně, kterýžto důchod zanikal její smrtí. Fatah Abbas, Západní břeh Ekonomická a potravinová krize v Gaze Parlamentní volby v Izraeli. Zdaleka jsme ještě nepochopili plody lidského ducha, které se dají pochopit jedině rozumem. Inspiroval se různými duchovními hnutími, ale odmítal příslušnost ke Katolické moderně. Viděla již v duchu, jak stromeček září a kolem poskakuje roztomilý, plavovlasý andílek. Počal stavěti rozsáhlý dům a radoval se v duchu, až jej účelům obmýšleným odevzdá. Vzpomněla si, že má poprosit otce duchovního za požehnání a nemohla si vzpomenouti, jak. To strašidlo, co vojáky trhá, je zemřelá princezna Lidumila, která za vinu otcovu trpí. Tak pravila holubička a Soběslav v duchu jí poděkovav, spěchal k točícím se zámkům. Nezklamali se v sobě, Baruščin bystrý duch, vtip a vědomilství činily učení snadné. Loktama si razil cestu skrz důchodce, ukojený po bingu, a objednal si jihoafrický pivo. Cílem této práce je pomoci mladým lidem k celkovému osobnímu a duchovnímu rozvoji. Snad on byl tím skutečným duchem strašlivého místa tohoto? To nebyl onen trestanec. Ušlechtilý její duch hledal a nalézal útěchy především v duševní působnosti. Kde tento duch křesťanství v dějinách převládal, tam nebylo boje mezi pohlavími. Není pak divu, že on i jeho rodina byli pronásledováni tak nesmiřitelnými duchy. Ústav rozdělen na dvě oddělení duchovědné lettres a přírodovědné sciences. Patří k sektě Ningmapa a dalajlama není jeho hlavním duchovním představitelem. Nepřál bych ti, abys to prožíval! Najednou cítím, že i já jsem strašidlo. Její duchovní činnost, doposud její nejlepší vlastnost, byla jím podlomena. Vhodným prostředkem k uvědomění si duchovního rozměru života je meditace. Sypte se světy do bezdné propasti, já duchem vzhůru letím k věcné vlasti!.


Pro zajímavost: