Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz prostřední, střední, mezilehlý Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu prostřední, střední, mezilehlý

dohoda, střední cesta synonyma, střední hodnota synonyma, střední cesta synonyma, střední synonyma, Střední východ francouzsky, střední, průměrný francouzsky, střední délka života německy, (pro) střední španělsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu prostřední, střední, mezilehlý ve větách.

Strategie založené na zmírňování negativního dopadu slabých stránek prostřednictvím využití příležitostí. Pokud se zadavatel rozhodne veřejnou zakázku zadat prostřednictvím e tržiště, může zvolit přímé zadání. Editace Vytváření dokumentu prostřednictvím klávesnice a nástrojů textového editoru se nazývá editace. Microsoft Access program pro sledování a správu velkého množství informací prostřednictvím databází. Říkala jste tedy, paní Warrenová, že to byl člověk prostřední postavy, černovlasý, s plnovousem. Vždy provede jen to, co mu jako uživatel přikážete, prostřednictvím nějakého programu, udělat. Tyto střední ústavy dívčí rozkvetly ve Francii v posledním čtvrtstoletí způsobem utěšeným. Byl to pán ve středních letech, kulaťoučký a vlídný, znalec a milovník místního folklóru. Dívka stavu středního obyčejně jmění nemívá, ale bývá vychovávána tak, jako by ho měla. Nad střední touto stavbou zvedaly se dvě věže starobylé s cimbuřím a mnohými střílnami. Prostřednictvím klávesnice zadáváte vstupní data čísla, písmena a symboly do počítače. Rozšiřující informace pro učitele a výuku žáků středních škol jsou uvedeny kurzívou. Do Indie a Barmy totiž odcházeli především méně majetní příslušníci střední vrstvy. Četba a písemnictví Stručný přehled vývoje literatury doby střední až po Komenského. Toto veliké neštěstí zavinuje zápal středního ucha, při kterém se v uších podbírá. Antily, Amerika Střední a část Jižní Ameriky na sever od Amazonky vytvořily novou zemi. Mám v Anglii ještě jednoho zákazníka a Dvorak je mým prostředníkem v obou případech. Tyto vlastnosti je možné nastavit prostřednictvím ikon na panelu nástrojů Formát Obr. Pracovní aktivity lze popsat prostřednictvím pracovních pozic, rolí nebo výsledků. Byl neobyčejně dobrý a prostřednictvím jeho zvěděl sir Karel o mých nesnázích. Opat středního věku sedí v zšeřelém obchodě s jačím máslem a hlávkami zelí. Jedná se převážně o onemocnění středního a vyššího věku vzniká často po. Přesto ale byli u pluku pokládáni za vzorný manželský pár ve středních letech. Přidáte je prostřednictvím dialogového panelu pro úpravu panelu nástrojů Obr. Pan Bellamy byl, jak se ukázalo, muž středních let s ohnivě rudým plnovousem. Zase vyrůstají napřed dva prostřední dolejší řezáky a potom hořejší. Jest to věru nevděčný úřad býti prostředníkem mezi milujícími. Náměty pro besedy a diskuse se žáky základních a středních škol. Půda patřila Seregilovi, prostřednictvím různých falešných jmen. Tedy cíle krátkodobé, střednědobé nebo dlouhodobé, strategické.


Pro zajímavost:

střední německy,
střední škola anglicky,
střední odborná škola německy,