Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz prostý, četný, všední, častý, navyklý, normální, jednoduchý, obyčejný, obvyklý, rozšířený Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu prostý, četný, všední, častý, navyklý, normální, jednoduchý, obyčejný, obvyklý, rozšířený


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu prostý, četný, všední, častý, navyklý, normální, jednoduchý, obyčejný, obvyklý, rozšířený ve větách.

Největší hádankou zůstávají obyčejné bezvýrazné zločiny, právě tak jako je nejtěžší identifikovat všední tvář. Těžší zločiny bývají většinou jednoduché, neboť čím větší zločin, tím mívá obvykle průhlednější motiv. Jejich prirozené prostredí je obvykle rozlehlá plán, kam se vleze obrovská skupina gallimimu. Střízlivost a jednoduchost kostýmu však naznačovala, že její prostředky nejsou neomezené. Vzpomenete si možná, že jste si ten večer nevzal obvyklou dávku uspávačích prostředků. Nejhezčím předmětem v domácnosti má býti žena přes všecku jednoduchost a prostotu. Obyčejná londýnská drožka jest mnohem méně prostorná nežli brougham gentlemanův. Vznikaly četné požáry lesů a polí i staveb, jež nebyly prosty zápalných hmot. Oblast, kterou jste hledali, by měla zůstat v prostředku pravé části obrazovky. Byla tam veverka nebo sova, prostě něco obyčejného. Jednou večer prohrál větší částku než obvykle. Současně naleznete části vhodné k prostudování. Prostě to a to není tak jednoduché. Při vyslovení této obrovské částky jsme na sebe všichni pohlédli s rozšířenýma očima. Jaderné elektrárny neprodukují popílek, oxid uhličitý, oxid siřičitý a obdobné látky znečišťující životní prostředí. Neradi připouštějí jiné alternativní možnosti pracovního uplatnění a nemají rádi nestrukturované pracovní prostředí. Požár je často druhotným účinkem některých dalších mimořádných událostí, nehod, havárií či technických poruch. Mluvnice Kursoricky opakují se nejdůležitější části mluvnice a zvláštnosti jazykové příležitostně se doplňují. Jejich ideálem byla beztřídní společnost, kreativita, upřímnost, spontaneita, prostota, idividualita, svoboda a láska. Sociální vazby, sexuální identifikace respondentů ani znalost HIV stavu významně četnosti odpovědí neovlivňovala. Usazování radioaktivního jódu lze zabránit tím, že štítnou žlázu nasytíme normálním, neradioaktivním jódem. Strategie založené na zmírňování negativního dopadu slabých stránek prostřednictvím využití příležitostí. Kdo navštíví Švýcarsko, je překvapen existencí četných restaurací, kde se prodávají jenom lihuprosté nápoje. Posílány signály světelné, jich vydatnost stupňována časem, jak jen dovolovaly současné technické prostředky. Mocné kmeny, vojensky i správně dobře organizované, žily většinou na rozlehlých otevřených prostorách savany. Takový únik látek nazýváme uvolnění látek do životního prostředí kontrolovaný únik, kontrolovaná výpust. Velké bolesti člověk dobrý, nábožný snadněji snáší nežli to vosí píchám všedních zlomyslných trampot. Ještě jedenkráte zde opakuji, že dětem podávána býti musí strava snadno stravitelná, výživná, jednoduchá. Dostihli nejdivočejší a nejsmutnější části soutěsky, když tu dívka vzkřikla zděšena a ukázala vzhůru. Příčinou této nemoci, malé dítky obyčejně napadající, jest silné nastuzení anebo nepřiměřená potrava.


Pro zajímavost:

normální synonyma,
četný synonyma,
běžný, početný, rozšířený synonyma,
jednoduchý synonyma,
rozšířený synonyma,
přirozený, prostý, otevřený synonyma,
všední, triviální synonyma,