Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz prozkoumat, prohlížet, bádat, prohlédnout, probádat Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu prozkoumat, prohlížet, bádat, prohlédnout, probádat

bádat, zkoumat, prozkoumat synonyma, bádat synonyma, prozkoumat synonyma, prohlížet si synonyma, prohlížet, prohlédnout německy, podívat se, prohlédnout si německy, prohlédnout si španělsky, prohlížet anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu prozkoumat, prohlížet, bádat, prohlédnout, probádat ve větách.

Prohlížení prozkoumávání obsahu Koše. Tolik jsem pochopil při nedávném bádání, které jsem prováděl z důvodů lékařsko kriminalistických. Ač Vlasáček pozornost její všelijak přetrhoval, přece našla badavost její otce slídícího po ní. Klepnutím na její černou šipku se objeví roletka se seznamem všech prohlížených stránek Obr. Po tomto vekslu se policisté prohlašují za celníky a chtějí nám prohlédnout obsah zavazadel. Právě si prohlížím vlastní poklady a uvažuji, zda si skutečně mohu dovolit je rozmnožit. Potom jsem neobyčejně pečlivě prozkoumal útržek papíru, který nám přinesl pan inspektor. Voják přivedl poníka a Flory předstíral, že si prohlíží podbradní řetízek u postroje. Bude studovati, bádati světovým rozletem, všecko ztracené se nahradí bez chomoutu na krku. Jakmile se zobrazí výsledky vyhledávání, můžeme prohlížet jednotlivé webové stránky. Po nainstalování se na ploše objeví tato ikona, pomocí které prohlížeč také spustíme. Budu si muset v tom případě prohlédnout ještě několik mladých dam, slečno Stoperová. Musel jste prozkoumat dům velmi pečlivě, když jste postřehl i malou papírovou kuličku. Držela světlo nad hlavou, nakláněla obličej kupředu a zvědavě si nás prohlížela. Inspektor se ještě chvíli zdržel a mlčky si mne prohlížel svýma buličíma očima. Hosté prohlíželi si tyto pomůcky velmi rádi a brzy nebylo jim těžko rozuměti jim. Příkladu Bádenska v novější době následovalo již též W rtembersko a Hessensko. Chodívala do americké knihovny v Rue d Elysée a prohlížela si obrázkové časopisy. Nadchází nyní i změna v zájmech, touha po poznání, po prozkoumání nových cest. Odtamtud musil jsem prohlédnouti každý stánek na močálu, až bych objevil pravý. Pak stejně prozkoumal dřevěné táflování, jímž byly obloženy stěny pokojíku. Klečící děvče zvedlo hlavu a naivně obdivným pohledem si prohlíželo Elizabeth. Těchto prohlížečů existuje velké množství, některé z nich si přiblížíme. Mluvčí si svého samolibého, nepředvídatelného protivníka mlčky prohlížel. Jsem jenom rád, mohu li si o výsledcích svého bádání pohovořit s přítelem. Všecko zvědavě v jeho domácnosti prohlíží a pochvaluje a rozkošně koketuje. Zafod ji se zájmem prohlížel, a zakopl přitom o zvetšelou palivovou šňůru. Několik skeptických vědců nicméně pečlivě prozkoumalo záznamy událostí. Nu, zábrany padly, závory jsou dokořán a můžete bádat, kde se vám zlíbí. Otevřel je a podrobně si prohlížel silnými zvětšovacími skly jeho římsu.


Pro zajímavost: