Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz průrva, puklina, prasklina, díra, štěrbina, rozsedlina, rozštěp Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu průrva, puklina, prasklina, díra, štěrbina, rozsedlina, rozštěp


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu průrva, puklina, prasklina, díra, štěrbina, rozsedlina, rozštěp ve větách.

Pukliny a štěrbiny byly zdůrazněny prodlužujícími se stíny. Pravděpodobnost, že nastane rozštěpení dalšího jádra, je tím větší, čím menší je rychlost neutronů. Na jednom z těch navrácených výkresů jsou dvojité záklopky s automaticky se uzavírajícími štěrbinami. Teď napomenul druhého k pozoru a sám lezl ostražitě mezi křovím nějakou rozsedlinou dolů. Kanodjova oblíbená hospoda je špinavá díra s udusanou podlahou a čtyřmi rozvrzanými stoly. Na zakončení té kouzelné cesty jsem do toho kriplovského parníku div neudělal novou díru. Bringen Sie bei Anwendungen mit angetriebenen Rollen Gleitprofile direkt unter den Rollen an. Diese Gleitprofile k nnen ohne Befestigungsmaterial direkt am F rderrahmen befestigt werden. Nikde nebyla nejmenší štěrbinka, kudy by se mohl zasunout nůž a okenici nadzvednout. He had seen her late at night, her dirty back streets shamelessly courting depravity. And he had a word, loudly administered, for actors and directors alike butterflies. Zatáhl jsem síť kolem Sholta, ale bohužel mi z ní vyklouzl dírou uprostřed. Bolavé hrby země s dírami, kudy koukají mrtvoly, život lidský nemá ceny. Klíčem bylo sice otočeno, ale přesto nevyplňoval celou klíčovou dírku. Direktor sultánových zahrad v Carohradě je prý Čech a náramně bohatý. Obešli jsme zámeckou zahradu a došli na místo, kde byla díra v plotě. Marek byl v občanském šatě a měl v knoflíkové dírce žlutou růži. Vstal a ukázal na dvojitý otáčecí kotouč kolem klíčové dírky. Uloupili mu poklad! Tohle je ta díra, kterou jsme sem poklad spustili. Ze střevíce trčely hřebíky a v dřevěném podpadku byly dírky. Ve sloupečku Velikost je u adresářů a podadresářů zkratka DIR. Zalézají do sklenice jako já do své díry k Budhovi a k radiu. Odtud může vzejiti a také vzejdo direktiva jejího konání. Jarouš nemá ani klobouk ještě a ten jeho je už díravý. Baba vlezla do díry a v okamžení byla zpátky s provazem. Warum fliehst du seinen Blick? Er verheisst dir nahes Gl ck. Byly to dírky po upířích tesácích, pěkně čerstvé. Yvette se odtáhla, zanechávajíc úhledné krvavé díry. Vytvoř kouli temnoty přímo před dírou, pokud můžeš. Teď zrovna potřebuju aforismy asi tak jako díry do hlav.


Pro zajímavost:

díra, rýha , drážka synonyma,
štěrbina synonyma,
průrva synonyma,
díra anglicky,
ozónová díra německy,