Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz řádný, bezpečný, poctivý, věrný, důvěryhodný, oddaný, přesný, solidní, jistý Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu řádný, bezpečný, poctivý, věrný, důvěryhodný, oddaný, přesný, solidní, jistý


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu řádný, bezpečný, poctivý, věrný, důvěryhodný, oddaný, přesný, solidní, jistý ve větách.

Plná důvěra studentkám věnovaná budí a sílí smysl pro řádnost, povinnost a poctivost. Nezapomenu jejích slov a oddané věrnosti v jejích očích. Samota byla bezpečná, přesně jak jsem mu radil. Bylť poctivá duše a pantátovi zcela oddán. Současně však prokázala vysokou bezpečnost havarijních systémů jaderných elektráren budovaných ve vyspělých státech světa. Důležité jsou písemné komunikační dovednosti, přesnost a konkrétnost formulace, ne šablonovitost a používání frází. Zajištění těchto bezpečnostních požadavků je soustavně a náročně kontrolováno orgány státního odborného dozoru. Umisťování, projektování, výstavbě a bezpečnému provozu jaderných elektráren v ČR je věnována velká pozornost. Údajně měl produkovat nejširší myslitelnou škálu pitiva, přesně odpovídajícímu vkusu a metabolismu uživatele. Ve skutečném životě dokonalá bezpečnost neexistuje, vysvětlil náměstek ministryně zahraničí, Thomas Pickering. Jakýkoli cit, zejména láska, se jeho chladnému, přesnému a obdivuhodně vyváženému myšlení přímo příčí. Prosím vás, abyste učinil všechna bezpečnostní opatření, vylučující předčasné odhalení celého procesu. Rozebrat otázky budování a provozu jaderných elektráren a zajištění jejich jaderné a radiační bezpečnosti. Plnění bezpečnostních požadavků je soustavně a náročně kontrolováno orgány státního odborného dozoru. Na muže přesně vědecky myslícího musí práce monsieura Bertillona působiti ovšem zvláštním kouzlem. Maminčiny mozolnaté, věrné, teplé, Janovy táhlé, jemné, odplouvající jako oblak v záchvěvu světel. Jednoduše a rychle umožní vytvořit strukturovaný popis pracovních míst přesně podle potřeb firmy. Pokud webovou stránku neznáme přesně, můžeme zkusit vyhledávání, opět pomocí adresního řádku. Dokázala úplně všechno, stačilo jen přesně vědět, jak nepravděpodobné je to, co právě chcete. Předpovědi Nelovy a v zápětí následující jich praktické provedení ohromovaly přesností shody. Dlouhými skoky obrovský, černý tvor tento pádil po stezce, sleduje přesně stopy přítele našeho. Počítač je elektrické zařízení, vztahují se proto na něj příslušné bezpečnostní předpisy. Ti, kdo napadnou naše lidi, nenajdou bezpečného místa ani úkrytu před dlouhou paží spravedlnosti. Pro řádného občana bylo věru zvláštní vykročit takto vybaven do temné mlhy zahalující ulice. To však neplatí o mužích, kteří porušili pravidla bezpečnějšího sexu s nahodilým partnerem. Koupil si přesně takovou lampu, jaká hořela v pokoji Mortimera Tregennise onoho tragického rána. Podivnou shodou okolností výsledné slovo vyjadřovalo dost přesně Arthurovy momentální pocity. Přesný jako vždycky zvedl se v tom okamžiku předsedající senátor Dunas k vstupnímu proslovu. Na jadernou a radiační bezpečnost jaderných elektráren je kladen vysoký důraz i celosvětově. Všichni tři budili přesně nedefinovatelný dojem, že očekávají nějakého významného hosta.


Pro zajímavost:

jistý, některý, asi synonyma,
nepochybně, jistě, určitě synonyma,
jíst, obědvat, večeřet synonyma,
jistota, víra synonyma,
poctivý synonyma,
určitý, jistý synonyma,
jistě synonyma,