Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz razit, násilím otevřít, vytisknout, osypat se, vyřítit se, vystřelit, naskákat, vyhodit Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu razit, násilím otevřít, vytisknout, osypat se, vyřítit se, vystřelit, naskákat, vyhodit


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu razit, násilím otevřít, vytisknout, osypat se, vyřítit se, vystřelit, naskákat, vyhodit ve větách.

Puška měla prudký zpětný ráz a po každém výstřelu zanechávala modřinu. Pokusil se tedy zmáčknout kliku a otevřít dveře násilím. Rázoval po rozpukaných, zborcených silnicích, jimiž prorůstal neduživý plevel, přeskakoval jámy plné hnijících bot. Na základě vyhodnocení nabídek označí hodnotící komise vybraného uchazeče, který podal nejvhodnější nabídku. Administrace Jak osobnostní dotazník, tak testy schopností jsou administrovány i vyhodnocovány přes internet. Sdělíme mu výhody sledování zdravotního stavu, zejména včasného nasazení léčby při zhoršení imunity. Sebral druhou vraždomatickou pistoli, odpráskl zcela neškodný účetní počítač a vyřítil se chodbou ven. Jinak splynuli Gallové s Franky, zachovavše novému národu francouzskému svůj ráz a památku mluvnickou. Na velkém krbu starobylého rázu za železným mřížovím praskal a syčel oheň, loučemi udržovaný. Kresby se vyhodnocují podle různých interpretačních systémů, existuje více variant tohoto testu. Bárta nedůvěřoval si ještě hodnou chvíli ani oči otevřití, strachem, aby ho pán nepozoroval. Ne každý klient dokáže adekvátně vyhodnocovat zpětnou vazbu, kterou mu poskytuje jeho okolí. Zafod rychle postupoval chodbou a snažil se rostoucí nervozitu maskovat rázným vykračováním. Když se pak Cyril z vězení navrátil, tu chtěl nepovolaného zástupce svrhnouti a vytisknouti. Pro statistické zpracování dat vyhodnocených dotazníků byl použit statistický program SPSS. Řadou vojáků prokmitl záblesk podobný výstřelu to před odchodem snímali z pušek bajonety. Obličej byl výstřelem rozbitý natolik, že podle něho už toho padoucha nikdy nikdo nepozná. Ellis rozzuřeně rázoval sem a tam a hrozil pěstí směrem, kterým ležela policejní stanice. Lichotím si, že dovedu rozeznati na ráz popel každého známého druhu doutníku neb tabáku. Mluvil s americkým přízvukem, jejž však neprovázely žádné výstřelky ve vyjadřování. Načálstvo prohlásilo, že zneužila razítko a úřední papíry a že se máme vrátit domů. Přistoupili jsme k němu, jak si vzpomínáte, zcela nepředpojatě, což je vždycky výhoda. Páchnoucí těla oblažíme teplou vodou a špinavé ponožky vyhodíme do odpadkového koše. Zřejmě jim občas přeskočí, a tak vystřelí, jen aby porušily tu zoufalou monotónnost. Nehledě ani k nepříznivým poměrům současným, bylo toto množení neobyčejného rázu. Každé sestavení profilu je placené, zájemce nemá přístup k procesu vyhodnocení testu. Místo to odpovídá rázem svým v každém směru známé Vám scéně staré oné tragedie. Po cestě k Floryho domku rázoval pan Macgregor a pošvihával si tlustou vycházkovou holí. Vždycky prohlašují, že stojí v čele nějakého hnutí nebo strany celonárodního rázu. Naši dřevorubci spustili válečný pokřik výstřel z pušky rovnou za zády mě ohlušil.


Pro zajímavost:

lepit se, lepit, klížit se synonyma,
utvořit se synonyma,
shrbit se synonyma,
stěhovat se synonyma,
zmírnit se synonyma,
sklánět se, padat synonyma,
odvinout se synonyma,