Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz rokování, konference, rada, zasedání, diskuse, schůze, jednání Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu rokování, konference, rada, zasedání, diskuse, schůze, jednání

rozprava, rozhovor, diskuse synonyma, konference synonyma, skutek, jednání synonyma, osvěta, rada synonyma, svoboda jednání synonyma, rokování synonyma, pravidlo jednání německy, rada anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu rokování, konference, rada, zasedání, diskuse, schůze, jednání ve větách.

Čekání a pochybnost zbavují schůzku radosti. Nemám tyhle osamělé schůzky rád. Pochopovala jsem všecko jeho jednání, porozuměla jsem též, proč má Florinku rád. Zdravotní péče při radiační havárii spočívá v komplexu léčebně preventivních, hygienických a protiepidemických opatření. Nejjednodušší je šíření vzácných plynů, které vytvoří radioaktivní oblak unášený a rozptylovaný vzdušnými proudy. Neradi připouštějí jiné alternativní možnosti pracovního uplatnění a nemají rádi nestrukturované pracovní prostředí. Současně byl ministerstvem vyučování vydán zvláštní zkušební rád pro kandidátky učitelství na dívčích lyceích. Usazování radioaktivního jódu lze zabránit tím, že štítnou žlázu nasytíme normálním, neradioaktivním jódem. Příručky pro ochranu obyvatel při vzniku radiační havárie vydávané jadernými elektrárnami Dukovany a Temelín. Rozebrat otázky budování a provozu jaderných elektráren a zajištění jejich jaderné a radiační bezpečnosti. Ptačí hlaholné šveholení, oslavující radostně probuzení přírody ze zimního sna, zaléhalo v tesknou celu. Při radiační havárii může být zdraví lidí ohroženo pouze následkem působení radioaktivního záření. Součástí léčby je maskování hyzdících lézí, lokalizovaná radioterapie, chemoterapie či kryoterapie. Obvyklá pitka, jíž zasedání lóže zpravidla končívalo, byla tentokrát krátká a poněkud stísněná. Malý, černooký, nervózní Scanlan s ostře řezanou tváří projevoval velkou radost z nového setkání. Hned poté jsme uslyšeli jeho hlas, radostně provolávající, že našel sklápěcí dvířka ve střeše. Určitě je lepší respektovat vlastní instinkt, odložit zvědavost a nechat návštěvu raději na jindy. Paní Šafaříková, slzíc radostí, mně s největší vroucností štěstí přála k budoucímu svazku. Například rockový mýtus lásky souvisí s radikálním odmítnutím tabu, která se týkají sexuality. Při každém záhybu cesty vykřikl Baskerville jásavě, ohlédl se radostně a kladl bezčetné otázky. Mezi radioaktivní prvky, které by mohly uniknout při radiační havárii, patří i radioaktivní jód. Radovala se ze štěstí svého dítěte a pociťovala spokojenost nad rozkvětem své prvorozené dcery. Veselost a optimismus K naší pedagogice bytostně patří příjemná atmosféra a radostné sdílení. To dopověděvši, objala Hedvika s vroucností šíji milencovu a ráda trpěla horoucí jeho líbání. Havarijní plány a opatření k ochraně zdraví lidí při radiační havárii v jaderné elektrárně. Nejdůležitější opatření k ochraně lidí v časné fázi radiační havárie jaderné elektrárny. Každou školu spravuje žena nazývaná headmistress nebo lady principal, jmenovaná vzpomenutou radou. To bylo motto mezinárodní konference za snížení následků přírodních pohrom v Jokohamě v roce. Důležitým faktorem k zajištění ochrany lidí při radiační havárii je havarijní připravenost. Na vznik radiační havárie jsou lidé v zóně havarijního plánování upozorněni zněním sirén.


Pro zajímavost:

zasedání španělsky,
správní rada anglicky,
rada francouzsky,
diskuse anglicky,
dozorčí rada německy,
rada, doporučení anglicky,