Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz rošťák, lotr, ničema, padouch, darebák, dareba, gauner, mizera Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu rošťák, lotr, ničema, padouch, darebák, dareba, gauner, mizera


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu rošťák, lotr, ničema, padouch, darebák, dareba, gauner, mizera ve větách.

Neříkám nikdy o nikom nic zlého, ale on je darebák a lotr. Darebák! Padouch jeden! zvolal plukovník. Posádka byla hotová sbírka darebáků, speciálně vybraných pro tento úkol. Myslil jsem, že jsi nemocen, ale pochopil jsem, že jsi jenom darebák. Vzpomněl jsem si, co ten darebák říkal o posthypnotickém vlivu. Tím přivolala policii, ale těm darebákům se podařilo utéci. Někdo možná řekne, že jsem byl stejný darebák jako vy. Ten darebák Sholto odjel do Indie, ale nikdy se nevrátil. Všichni se nicméně shodovali v tom, že je darebák. Tuším, že ten darebák utíká před nebezpečím. Zakazuji Ti tedy jakékoliv styky s oním darebákem. Tenhle tlustý darebák? Toho znám dobře. Ty darebáku mrňavý. Je zvláštní, jak konvenční žvanění o ničem proniká setrvačností téměř do všech životních situací. Muž ten byl nebezpečím společnosti, nezkrotitelný lotr to, pro nějž nebylo odpuštění ni smilování. Vypadají jako horda špinavých rošťáků, a přece v každém z nich dříme jiskra nesmrtelnosti. Obličej byl výstřelem rozbitý natolik, že podle něho už toho padoucha nikdy nikdo nepozná. Představte si člověka se zavázanýma očima, který si vyjede s vozem po mizerné cestě. Já vždy proměňoval vše za malé mincičky, neměl jsem nikdy velké linie v ničem. Tam se kuje nějaká hanebná věc a osnuje se tam nějaký černý, ničemný záměr. Ale kdo by uvěřil takovému mizerovi spíš než vám? Je to jenom obyčejný soudce. Ten padouch ho dokázal terorizovat od okamžiku, kdy se dostal do jeho přítomnosti. Chlapci domlouval, aby byl poslušen, věren, mlčenliv, by nedošel v ničem hanby. Když nic nevíš, nemůžeš o ničem svědčit a dostat se kvůli tomu do maléru. Mrzí mě jen jedno, že neexistuje zákon, který by postihl takového rošťáka. Mají to zřejmě na svědomí stejní darebáci, kteří se vloupali k Actonovým. Zkrátka a dobře, pan Karásek je mizerný chlap a zakazuji Ti s ním mluvit. Když si stojím dobře, neuvěří ničemu o mně, když špatně, uvěří. Doma se vyptávala, kdo u Milostína byl, žádný ale o ničem nevěděl. Jakub ale vždy, že neví o ničem, že je pantáta vždy stejné mysli.


Pro zajímavost:

mizera synonyma,
rošťák synonyma,
mizerný synonyma,
ubohý, nešťastný, mizerný anglicky,
padouch anglicky,