Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz rozloha, význam, míra, objem, rozměr, síla, výška, vzrůst, rozsah, důležitost, intenzita Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu rozloha, význam, míra, objem, rozměr, síla, výška, vzrůst, rozsah, důležitost, intenzita


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu rozloha, význam, míra, objem, rozměr, síla, výška, vzrůst, rozsah, důležitost, intenzita ve větách.

Vysoko na velitelském můstku zíral kapitán mírně podrážděně do nekonečných rozloh kosmu. Silnice vedla do mírného svahu, na kterém stála doširoka rozložená, bíle omítnutá budova. Intenzita zemětřesení míra velikosti účinků zemětřesení v daném místě. Toť jeho síla, jeho význam kulturní, jeho, abych tak řekla, autorita. Karta Přejít na má význam jen v rozsáhlých dokumentech. Ale mnoho lidí si plete výšku s důležitostí. Byl objemný, mírně řečeno, a v St. Rázoval po rozpukaných, zborcených silnicích, jimiž prorůstal neduživý plevel, přeskakoval jámy plné hnijících bot. Blahovůle dává vzniknouti těm nesčíslným darům, jimiž člověk bohatý chtěl mírniti smutný osud nešťastných. Při haváriích velkého rozsahu se samozřejmě počítá s využitím celostátních rozhlasových a televizních stanic. Sociální vazby, sexuální identifikace respondentů ani znalost HIV stavu významně četnosti odpovědí neovlivňovala. Byl to zamlklý, puntičkářský člověk, věčně trochu nabručený a hovořil se silným aberdeenským přízvukem. Vzájemná souhra myšlenek a nepřímého užitku z rozsáhlých vědomostí přináší mimořádně dobré výsledky. Doufáme, že oběma úředníkům dostane se nějakého vyznamenání jakožto zaslouženého uznání jejich služeb. Rozsáhlý rozvoj chemických technologií neohraničuje možnosti používání stále nových toxických sloučenin. Pravděpodobnost přímé srážky vzrůstala, čím více se blížili nezvaní hosté hranicím sluneční říše. Příčinou této nemoci, malé dítky obyčejně napadající, jest silné nastuzení anebo nepřiměřená potrava. Klidný život, pobyt ve svěžím venkovském vzduchu, mírná práce, toť jsou prostředky léčící bezesnost. Příjemný, mírně obtloustlý láma nám slušnou angličtinou vypráví historii kláštera Namkha Khyung Zong. Cílem je napomáhat volnému pohybu pracovních sil v rámci Evropského hospodářského prostoru a Švýcarska. Napríklad, Rozhledna, ktera poskytuje pohled na Tyrannosaura jak jí, bude atraktivitu nastavenou na Vzrusení. Výminkou tou jsou nešťastné bytosti, děti silných pijáků, zatížené dědičným sklonem k pijáctví. Nejsem úředním představitelem zákona, ale zastávám se spravedlnosti, seč mi mé chabé síly stačí. Vždy? jsem už daleko od Ugandy, vojenských zátarasů na silnicích a chlípných řidičů náklaďáků. Tam naposled sbírala Honorata své síly, aby potom tím usilovněji předsevzetí své mohla uskutečniti. Pro jednoduchost se jako její míra používá bezrozměrná veličina magnitudo označovaném písmenem M. Pro evangelizaci mají základní význam společenství, která jsou evangelizována a sama evangelizují. Vzal jsem je zcela nahodile, neboť musím říci, že pilulkám těm nepřikládám nijaké důležitosti. Kolik je diabetiků v ČR? Počet registrovaných diabetiků v České republice každoročně vzrůstá. Význam mezer nebo protimluvů znamená přílišný tlak na otázku proč?, vůbec nejtěžší otázku.


Pro zajímavost:

shora, vrchol, výška synonyma,
význam, vtip synonyma,
temperament, energie, síla synonyma,
důležitost synonyma,
síla synonyma,
úroveň, význam synonyma,
význam, cit, cena, účel synonyma,