Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz sáček, brašna, pytel, kabela Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu sáček, brašna, pytel, kabela

brašna, kabela synonyma, kabel synonyma, taška, pytel synonyma, taška, sáček synonyma, kabelka anglicky, kabelka francouzsky, kabelka španělsky, pytel, vak německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu sáček, brašna, pytel, kabela ve větách.

Při těch slovech otevřel sáček a ukázal nám hromádku hnědočerveného prášku, připomínajícího šňupací tabák. Těžké brašny s fotoaparáty si samozřejmě neseme sami, tak cenné přístroje bychom nosičům nesvěřili. Síťový kabel se vkládá do zásuvky vystupující z karty na zadní straně počítačové skříně. Michal rozvázal pytel, kocour vyskočil a způsobil takovou porážku mezi myšmi, že nebylo možná. Pokojská mi podala brašnu, květiny a poslala za mnou naposledy své soucitné tmavé oči. Občas je potřeba zkontrolovat, že kabel je do zásuvky na počítači pevně připojen. Za malou chvíli hodili vedle tolarů ještě plný pytel dukátů a čekali na kůži. Pepovi není dobře, a tak si najmu nosiče, který mu ponese fotografickou brašnu. Má brašnička ležela na židli, klobouk a plášť visel na odřeném věšáku. Zato ale spořila, aby mohla uplést Antonínovi krásný sáček k svátku. Doktor Sterndale vytáhl z kapsy papírový sáček a položil jej na stůl. Ten pytel tolarů dejte mně, to zlato k záduší a ty dukáty si nechte. Jediný tlustý kabel spojoval bednu s nepříliš četnými přístroji. Hordubal vyndává ze záňadří sáček a přepočítává peníze. Já vám kůži dříve nedám, dokud mi nepřinesete pytel dukátů. Ten pytel si vezměte, ale k záduší bude jednoho kusu zlata dost. Když se vracela domů, seděla ve voze jako pytel neštěstí. Ford usedl na jednu z matrací a začal štrachat v brašně. Přikrčila se a z brašny vyňala malý hedvábný pytlík. Současně vyškrtla z rozpočtu koberec, housle a kabelku. Hodila do jezera pytel s jakýmsi prapodivným obsahem. Halten Sie f ur den Anschluss ein S PDIF Kabel bereit. Dovolte, abych vám nesl brašnu a ukázal vám cestu. Ford rozladěně hodil Průvodce zpátky do brašny. Dotázán na pas, poslušně ho vytahuji z brašny. Samopal jsem si nechala přes rameno jako kabelku. Zároveň Greta omdlévá, padajíc jako pytel. Říkal, že tu kabelku nebudu potřebovat. Já si šla pro kabelku a chutnou rtěnku. Dokonce si ani nevzal pytel s pomůckami.


Pro zajímavost:

kabelka německy,
taška, pytel anglicky,