Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz separace, izolátor, izolační látka, odloučení, izolování, osamocení Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu separace, izolátor, izolační látka, odloučení, izolování, osamocení


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu separace, izolátor, izolační látka, odloučení, izolování, osamocení ve větách.

Jaderné elektrárny neprodukují popílek, oxid uhličitý, oxid siřičitý a obdobné látky znečišťující životní prostředí. Nejnebezpečnější jsou pro nás samozřejmě takové látky, které mají velmi nízkou dolní hranici výbušnosti. Nějaký hajzl mi vypálil všechny synapse a elektronicky traumatizoval obě izolované části malého mozku. Praktická příručka pro nakládání s chemickými látkami a přípravky včetně nebezpečných. Touhu po odloučenosti chápu ale proč tiskací písmena? Malovat tiskací písmena je zdlouhavé. Hostitel stará se o látku k zábavě, která musí býti příjemná, aby nikoho nerozčilovala. Podle teploty vzplanutí řadíme látky do tříd nebezpečnosti, které se označují čísly I. Působení látky na organismus a působení organismu na látku jsou jediný komplexní proces. Jak již bylo uvedeno, právě podzemní prostory mohou být zaplněny jedovatou látkou, popř. Hořlavost Všeobecně je známo, že některé látky jsou hořlavé a některé nehořlavé. Látky, které jsou obsaženy ve vdechovaném vzduchu, se tak mohou velmi dobře vstřebávat. Tím se sníží jak koncentrace látky ve vdechovaném vzduchu, tak doba vdechování látky. Procvičuje se v úlohách, jichž látka je vypravování, popisy, líčení a příměry. Věci se mají tak, že v současné době jsme právně odloučeni na zkušební období. Havárie s únikem nebezpečné látky se projevuje některými charakteristickými znaky. Tato látka v kovové krabici byla nepochybně směsí onou, kterou byl pes natřen. Tato teplota se nazývá teplota hoření a je pro každou látku charakteristická. Toxické látky se používají ve velkém měřítku k nejrůznějším účelům. Oblak látky se pohybuje ve směru větru rychlostí závislou na rychlosti větru. Strop je vytapetovaný potrhanou látkou, která špínou ztratila i náznak barvy. Jaký závěr vyvodit? Naprosto izolovaný fakt trčí mimo všechny souvislosti. Vetsinou nepomuze ani izolování dinosauru, je treba okamzite vsechny naockovat. Čím je nižší, tím je látka z hlediska své hořlavosti nebezpečnější. Nebezpečí látky lze přitom lehce rozeznat na základě zobrazeného symbolu. Přikrýt zasažené místo čistou látkou a zajistit lékařské ošetření. Uvést nejrozšířenější průmyslové nebezpečné látky na území ČR. Po dva týdny jezdil jsem za nimi a nikdy jsem neviděl od sebe odloučené. Proto považujeme amoniak za látku s velmi dobrými varovnými vlastnostmi. Jak již bylo řečeno, proti žloutence typu B existuje očkovací látka. Byla to přízná látka tak krásná, že tam podobné nikdo neviděl.


Pro zajímavost:

samota, osamocenost synonyma,
separace synonyma,
osamocenost synonyma,
předmět, motiv, látka, námět synonyma,
izolace, odloučení synonyma,
paliva, pohonné látka francouzsky,