Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz šetření, vyšetřování, rekognoskace, výzkum, zkoumání, prozkoumání, obhlídka Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu šetření, vyšetřování, rekognoskace, výzkum, zkoumání, prozkoumání, obhlídka


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu šetření, vyšetřování, rekognoskace, výzkum, zkoumání, prozkoumání, obhlídka ve větách.

Cíle rozhovoru mohou být následující diagnostický, terapeutický, anamnestický, výzkumný, poradenský, výběrový. No, nesmíme při vyšetřování téhle nicotné záležitosti ztrácet ze zřetele cíl našeho hlavního pátrání. To je chyba, pach tabákového kouře může být při takovémhle vyšetřování velice užitečným vodítkem. Velká část dnešních vědomostí o této době zakládá se na pozdějších zkoumáních a výpočtech. Lampu, běžný standardní výrobek, podrobil důkladnému zkoumání, přičemž měřil její podstavec. Ze všeho nejdřív jsem poslal telegram panu Forbesovi, který byl pověřen vyšetřováním případu. Jsem ta poslední instance a nejvyšší kapacita v pátrání po zločinech a jejich vyšetřování. Komplexní příprava vyšetřovaného před kolonoskopickou či irigografickou diagnostikou střeva. Metoda je používána v základním i aplikovaném výzkumu, pro klinické i poradenské účely. Více jsou zastoupeni mladí, vzdělanější muži, což je typický rys pro obdobná šetření. Výstupem šetření je Vysvědčení zpracované v přehledné grafické podobě s komentářem. Sedněte si prosím tamhle do kouta, aby vaše stopy případně nezkomplikovaly vyšetřování. Instrukce zdůrazňuje, aby vyšetřovaná osoba vybírala barvy podle toho, jak se jí líbí. Takový dojem získala i porota při vyšetřování okolností smrti a u policejního soudu. Stále kontroluj postu, protoze tvoji Vedci ti dají okmazite vedet, kdy bude výzkum hotov. Za to muzeme vdecit laboratorim, které mají na starosti výzkum nemocí a jejich vakcín. Poklad pak musí být předán úřadům, dokud nebude skončeno úřední vyšetřování. Tento tym je treba pravidelne navstevovat s cílem informovat se o postupech výzkumu DNA. INGEN doporucuje vrhnout se i na vyzkum, který by mohl umoznit rychlejsí získání DNA. Zkontroluj, jestli je kolem cest v parku dost lavicek a zvaz výzkum odpocinkové oblasti. Byli bychom nuceni dospět k závěru, že to s tím vyšetřováním nemyslíte vážně. Nadchází nyní i změna v zájmech, touha po poznání, po prozkoumání nových cest. Takovýmto vyšetřováním však společnost, kteráž za účelem vzdělávacím u Dr. Myslím, že bychom se po snídani měli vydat na výzkumy do sousedství Warrenových. Dotazník vznikl ve Velké Británii na základě výzkumu profesora Petera Savillea. Zkoumavý typ osobnosti I dává přednost systematickému a nezávislému výzkumu. Epidemiologicko sociologické šetření názorů občanů ČR na onemocnění AIDS. Přivezli ho sem a držím ho pro případ, že by měl být znovu vyšetřován. Prádlo neb šaty jeho bývají prozkoumány, a hnědé skvrny objeveny na nich. Ovšem, dodávali ihned, s šetřením všech národních práv vystěhovalců.


Pro zajímavost:

výzkum španělsky,
anketa, výzkum anglicky,