Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz skóre, výrobek, účinek, efekt Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu skóre, výrobek, účinek, efekt

efektní synonyma, účinek, vliv synonyma, účinek, dojem, výsledek synonyma, výrobek, plod synonyma, výrobek synonyma, krám, nekvalitní výrobek synonyma, dopad, vliv, účinek německy, nůžkový efekt francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu skóre, výrobek, účinek, efekt ve větách.

Domněnka skoro pravděpodobná, že praděd Ignác Knězek byl otcem Augustýna Šlika, tatínka Anny Šlikové. Strojní výroba odnímá rodině skoro úplně řemeslnou práci, domáckou výrobu obuvi, oděvu, svítiva atd. Lampu, běžný standardní výrobek, podrobil důkladnému zkoumání, přičemž měřil její podstavec. Vcházím postranními vysokými dveřmi přicházím prese vše záhy, kostel je dosud skorém prázdný. Vrchy porostlé byly jedlemi a smrčinami, které svým stínem skoro celou šíři údolí zatemňovaly. Nejlepší přípravou na zkoušky je pravidelné studium a využívání efektivních metod studia. Mnohdy malými prostředky, máme li cit pro krásu vyvinutý, docílíme efektů velice pěkných. Po třech nedělích začala být paní Lackersteenová netrpělivá a nakonec se skoro rozzlobila. Slova kázání mu pokojně proplouvala hlavou jako nezřetelné bublání, které skoro neslyšel. Je organizátorem dobré poloviny zla a skoro všeho, co v tomto velkoměstě nebylo vypátráno. Skoro celou stěnu tmavé místnosti zaplňuje skvostný, bohatě zdobený stříbrný čh rten. Nezapomeňte se také podívat na doporučené metody efektivního studia a nácvik relaxace. Připouštím, že učíme zdejší mladíky pít whisky a hrát fotbal, ale jinak skoro nic. Bylo to skoro tak hezké, jako když je člověk doopravdy bohatý, tenhle indický život. Pro efektivní vyhledávání informací na Internetu je potřeba znát určitá pravidla. Celé týdny byli Verrall s Elizabeth nerozluční, a přece si byli vlastně skoro cizí. Tou dobou se už skoro všichni diváci na rohožích obrátili a civěli na ,Ingaleikmu. Zásady efektivní práce s informacemi Efektivní práce je o zjednodušování věcí. Dům je skoro nový, jak svědčí zárubně oken a dveří, ale jednoduše zařízený. Byly už skoro dvě hodiny po půlnoci, když jsme dorazili k domu paní Forresterové. První byl obrovitý Sikh s černým plnovousem, který mu splýval skoro až k opasku. Dívčí výchova nezdá se dnes skorém již ani možná bez zdůraznění abstinence. Tlačítka Efekty a Upřesnit poskytují možnosti pro upřesnění nastavení vzhledu. Věnujete li mi důvěru a poskytnete li mi pomoc, nemusíme se skoro ničeho obávat. Výsledky je možno vyjádřit hrubým skórem či ve stenech, číselně i graficky. Je to jednoduché, ale velmi univerzálně použitelné schéma efektivního studia. Metoda efektivního čtení PQRST Čtení textu probíhá v navazujících krocích. Proto se nesmíme diviti, že skoro každý lékař vypovídá šněrovačce válku. Krátkými, rychlými kroky, skoro poklusem je vedl labyrintem zvířecích stezek. Když ho našla, uviděla před jeho jménem slovo, které jí skoro vyrazilo dech.


Pro zajímavost:

hotový (dokončený) výrobek anglicky,
zvláštní efekty anglicky,
účinek německy,
průmyslový výrobek francouzsky,
konečný (finální) výrobek anglicky,
prahová efekt francouzsky,
vliv, účinek anglicky,