Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz sled, skupina, pásmo, kolona, množství, šňůra, série, pořadí, fronta Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu sled, skupina, pásmo, kolona, množství, šňůra, série, pořadí, fronta

sled, série, pořadí synonyma, skupina lidí synonyma, malé množství synonyma, návod, směrnice, šňůra synonyma, kolona synonyma, série synonyma, skupina, druh, třída synonyma, pásmo, metr synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu sled, skupina, pásmo, kolona, množství, šňůra, série, pořadí, fronta ve větách.

Microsoft Access program pro sledování a správu velkého množství informací prostřednictvím databází. Pokud alespoň trochu sledujete texty současných hudebních skupin nebo i skupin zhruba od. Několik povalečů však přesto skupinu sledovalo. Tato doporučení jsou formulována na základě kvalifikovaných rozborů a doporučení skupin nejlepších světových odborníků. Pro začínajícího uživatele mohou být ze skupiny Příslušenství užitečné tyto programy Adresář, Kalkulačka, WordPad. Vliv čtvrté skupiny je nesporný, její jednotlivé charakteristiky ale nebývají řazeny ke klíčovým kompetencím. Vůkolních vesničanů provázelo je nesmírné množství do města, nešetřících dosaváde trvajícího deště. Katolická moderna bylo neoficiální označení skupiny autorů, kteří spojovali moderní trendy a náboženství. Sdělíme mu výhody sledování zdravotního stavu, zejména včasného nasazení léčby při zhoršení imunity. Skupina Komunikace obsahuje nástroje pro připojení a používání počítače v rámci počítačových sítí. Zdálo se, že nahromaděné spousty smrtících prostředků daleko přesahují množství, potřebné k obraně. Kouzelná lampa je sbírka textů, sleduje různé přírodní jevy, mezilidské vztahy, náboženská tématika. Již první hlídky, skupiny drobných meteorů padaly na Zemi, jako první krůpěje přicházející bouře. Množství otravných plynů ještě z doby útoku skrývá se dosud v úžlabinách, větru nepřístupných. Těsné, červené, zlatem vyšívané spodky a modrý, zlatými šňůrami ozdobený kabát byly oděv jeho. Každý problém, který při pátrání v tomto případě sledujeme, nám vyjeví něco nepochopitelného. Na obrázku rozbalené nabídky Příslušenství vidíte, že jsou zde ještě další skupinové nabídky. Zrzavý poutník byl posedlý ideou, že bychom toho nešťastníka Kurtze měli aspoň pořádně pomstít. Pro účely tohoto textu je vhodné rozlišení čtyř skupin hlavních charakteristik zaměstnavatelnosti. Nejčastěji byla uváděna volba profesního zaměření, dále pak pořádání seminářů a tréninků. Naproti dojíždělo množství rozličných vozů, ale jeden zvláště vábil na sebe zraky koljdoucích. Umíte si představit, Watsone, s jakou dychtivosti jsem naslouchal tomuto mimořádnému sledu událostí. Jednou z možností zvýraznění je použití tlačítka Barva zvýrazněného textu ve skupině Píísmo. Středisko organi zuje víkendové a prázdninové pobyty a pořádá řadu akcí pro širší veřejnost. Zajisté také česká kolonie Lvovská ztrácela odchodem Zapové přítelkyni vřelou i spanilomy slnou. Naučila se nestřílet z obou hlavní najednou, ale samým rozčilením nedokázala pořádně zamířit. Zřejmě ho sledovala celou cestu do kopce, jako pes, který vyprovází pohledem podezřelého vetřelce. Dlouhými skoky obrovský, černý tvor tento pádil po stezce, sleduje přesně stopy přítele našeho. Ze skupiny Zábava Windows Media Player přehrávač multimediálních souborů a Ovládání hlasitosti. Analogicky postupujete tak dlouho, dokud nemáte všechny fotografie seřazeny v požadovaném pořadí.


Pro zajímavost:

pás, pásmo synonyma,
frontový voják synonyma,
skupina synonyma,
pásmo, oblast synonyma,
frontová linie synonyma,
počet, množství synonyma,
stupnice, pořadí synonyma,