Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz šlépěj, krok, skvrna, kolej, náznak, stín, znamení, stigma, otisk Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu šlépěj, krok, skvrna, kolej, náznak, stín, znamení, stigma, otisk

šlépěj, stopa synonyma, kolej synonyma, flek, skvrna synonyma, dát znamení synonyma, sázka, náznak synonyma, stružka, žlábek, kolej, rýha synonyma, stigma synonyma, stín, dojem, pocit synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu šlépěj, krok, skvrna, kolej, náznak, stín, znamení, stigma, otisk ve větách.

Na bílém zápěstí vyvstávalo pět rudých skvrnek, otisky palce a ostatních čtyř prstů. Znaménko po smrti okamžitě vybledlo, takže z něj zbyla jen nezřetelná šedivá skvrna. Po každém kroku zůstala na bílé podlaze šlépěje bosých ublácených nohou. Rozhodný krok v před znamenalo rozhodnutí vlády Bádenské z r. Mohu vám dát jeho popis a máme jasný otisk jeho šlépěje. Bludný jeden krok znamená smrt pro člověka i zvíře. Na mokré písčité cestičce se otiskla znamenitě. Laskavost tedy znamená projevovat vůči mládeži pozornost a náklonnost a současně vyžadovat dodržování pravidel. Výstupem tohoto kroku je strukturovaný přehled o vývoji, sociokulturním zázemí a specifických omezeních klienta. Identifikace kariérových příležitostí Následující krokem je identifikace kariérových příležitostí. Kámen byl šedý, ale na tomto jediném místě se bělala skvrna nepřesahující velikostí šestipenci. Hoch odcházel zvláštními šouravými kroky, podle nichž jsem usoudil, že trpí ochabnutím páteře. Světlé podbarvení odstavce bylo nastaveno v kartě Stínování, dvojité čáry v kartě Ohraničení. Význam mezer nebo protimluvů znamená přílišný tlak na otázku proč?, vůbec nejtěžší otázku. Vrchy porostlé byly jedlemi a smrčinami, které svým stínem skoro celou šíři údolí zatemňovaly. Nakonec Flory lokomotivu přiměl, aby jela, nebo přinejmenším aby se vrávoravě sunula po kolejích. Tuším, že ti městští drábové práce uspořili, neboť slyším kroky a vidím nablízku světla. Slyšela jsem jeho vzdalující se kroky, které teď půjdou tím šerým stromořadím dlouho, dlouho. Zajímavo je především, že v Americe máme čtyři tyto koleje vysokoškolské výhradně dívčí. Prohlédli jsme linoleum velice pečlivě, ale sebemenší otisk nějaké stopy jsme na něm nenašli. Pojednou jsme uslyšeli stále vzrůstající hukot hlasů a dusavý krok mnoha pochodujících nohou. Znamená to jednak naučenému dobře rozumět, jednak nepodcenit přípravu na konkrétní zkoušku. Jedenáct odbíjelo, když zaslechl jsem silnější kroky hospodyně, směřující k témuž cíli. Když se zmíní o chladiči, znamená to bitevní loď, olejové čerpadlo je křižník, atakdále. Narazil jsem i na další součásti chátrajícího strojového zařízení a na hromadu kolejnic. Tibeťané ji nazývají Kang Rinpočhe, což znamená Drahocenný sníh nebo také Ledový klenot. Hosté, zahaleni tisíci mihotavými světélky a miliónem intimních stínů, vydechli úžasem. Slabá záře z Marvinových očí vrhala sotva patrné rudé stíny na ohromnou vorvaní mršinu. Výstupem tohoto kroku, pokud se podaří, je klientova představa o jeho budoucí profesní roli. Kdybyste mě chtěl při tomto posledním kroku provázet, prokázal byste mi tím velkou službu.


Pro zajímavost:

stín, negace synonyma,
znamení, signál synonyma,
náznak, nádech synonyma,
stín synonyma,
kaňka, skvrna synonyma,
krok synonyma,
skvrna na spodním prádle synonyma,