Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz slušnost, slušné chování, kultivovanost Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu slušnost, slušné chování, kultivovanost

slušnost, zdvořilost synonyma, chování synonyma, slušně se obléct synonyma, chování při nákupu německy, chování německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu slušnost, slušné chování, kultivovanost ve větách.

Nyní vidíte, že naše vysvobození těžké není a jen od slušného chování vašeho závisí. Barušce líbila se tato úslužná ochotnost, i odpověděla se zdařilou slušností. Oas sám nejlépe mi udá, aby v slušnosti se to stati mohlo. Podle všech pravidel slušnosti byl Flory povinen mu pomoci. Je nám třeba jistého teroru slušnosti. Zabiji ho ve znamení slušnosti. Útočník, osmělen asi trpným chováním ellipsoidu, několikráte zakroužil smělými křivkami těsně kolem nich. Aby se predeslo rozzurenemu chovani, je treba obcas nespokojenemu dinosaurovi nabídnout jeho prirozenou korist. Otázkou zůstává, zda to odráží spíše preventivní chování či hlubší diskriminační postoje. Vysoce rizikové chování, nechráněný anální styk s více partnery, měla necelá pětina souboru. Trestní zákony nezmění chování, které je pevně zakotvené ve složitých sociálních vazbách. Na nic takového jsem v životě nepomyslela! Myslím, že vaše chování překračuje všechny meze. Nejvíc však na služebnou zapůsobila mimořádná bledost jeho tváře a nervozita jeho chování. Snahou její ustavil se komitét dámský na podporu chudých chovanek ústavu učitelského v Brně. Zhubl, vypadal ustaraně a jeho hlučné, veselé chování, jímž se vyznačoval, bylo to tam. Uvyklý na takovéto kata svého chování, kráčel Václav beze slova promluvení v byt svůj. Jedno mne na domě hned dost nepříjemně zarazilo, a to vzezření a chování služebnictva. Četnost rizikového chování se zvyšovala se zvětšující se velikostí místa bydliště. Pozorováním jejich chování jsme se dozvídali spoustu věcí o svém vlastním chování. Syn však naopak odhodil všechno to rozverné bezstarostné chování, jimž se vyznačoval. Viděl jsem, že chování i slova naší nové klientky na Holmese příznivě zapůsobily. Většina HIV pozitivních osob v České republice jsou muži s homosexuálním chováním. Proto je vždy rozhodující, zda došlo v předchozí době k vysoce rizikovému chování. Zároveň byl ale chován v jistý vážnosti coby jednoznačnej král kvízovejch večerů. Proto je důležité znát možná nebezpečí a chování při vzniku těchto událostí. Nejrizikovějším faktorem sexuálního chování je nechráněný anogenitální styk. Osudy a chování těchto kolonistů sami si říkali Americo Liberians jsou zajímavé. Včera teprve viděl jsem zapadnouti do ní jednoho z koníků na močále chovaných. Ale především je třeba tyto příznaky vztahovat k vysoce rizikovému chování. Od rodičů co nejdražší klenot chována, vzrůstala dceruška v samé rozkoši.


Pro zajímavost: