Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz směnit, prohodit, proměnit, nahradit Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu směnit, prohodit, proměnit, nahradit

výměna, náhrada synonyma, náhradní synonyma, proměnit se synonyma, kompenzace, náhrada synonyma, je to náhradník, dvojka synonyma, prohodit synonyma, napravit, nahradit synonyma, náhradník synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu směnit, prohodit, proměnit, nahradit ve větách.

Úplně zadost učiniti jest nahraditi manželu nevinnému veškeru škodu, kterou zrušením manželství utrpěl. VZÁJEMNÉ VZTAHY V této kapitole se soustředíme na analýzu vzájemných vztahů mezi proměnnými. Ningi není směnitelná valuta, protože Galaktibanky se odmítají zabývat počítáním drobných. Odpocinkových oblastí není treba moc, v místech, kam se nedostanou, je lze nahradit lavickami. Nevěda jiné pomoci, vypovídal jsem hospodskou do šírého světa, hojnou jí dávaje náhradu. Bude studovati, bádati světovým rozletem, všecko ztracené se nahradí bez chomoutu na krku. DIALOGOVÉ OKNO NAHRADIT Programy dodávané s operačním systémem Windows Na obrázku Obr. Svěží vzduch horský a blahodějná vůně smrkův nahradily děvčátku chůvu i matku. Nejasná skvrna před námi se teď zřetelně proměnila v ostré kontury ladné Najády. No, vyhnuly se tedy řadě stanů, v něž se nemocnice od posledního náletu proměnila. Dívka, jež stála za židlemi, něco barmsky prohodila a obě se znovu začaly hihňat. Nerad ztratil náš rytíř věrného přítele, ale za to ho čekala sladší náhrada. Já vždy proměňoval vše za malé mincičky, neměl jsem nikdy velké linie v ničem. Tvá matka se v pavouka proměnila, a jakmile tebe na trůně uhlídá, zlostí pukne. Za to mě zaklel v škaredou babici a každou dvanáctou hodinu v kostlivce proměnil. Libuši uvrhla ta zpráva na lůžko, Ale po několika dnech shledali na ní proměnu. Tolik pro ty, kterým se zdá za těžko najíti náhradu za obvyklou míru alkoholu. Sotva sešla s očí, proměnili se milenci v předešlé postavy a utíkali dále. Za Marvinovými zády se s rachotem zřídila zeď, proměněná v hromadu prachu. To dořekla, hodila přes hlavu závoj, a proměnivši se v labuť, oknem ulítla. Byli to jeho rodiče, jež Burka v největší jejich radosti v ptáky proměnila. Tu nedávno jda po naší promenádě, viděl jsem tam pěkné hortensie kvésti. Zajistěte si proto předem přenosný radiopřijímač VKV a náhradní baterie. Balíčky těchto pětidolarovek leží na směnárenských stolcích v ulicích. Ale jeskynní lidé vymírají a je jasné, že Golgafrinčamané je nahradí. Kdosi ho zahlédl, jak naléhavě promlouvá k madame na promenádě u jezera. Strašné předsevzetí jistotu zvěděti proměnilo najednou chování jeho. Tu viděli Gabriele v anděla se proměnit a hrůzou omráčen klesli na zem. Čert nedostal za všecky ty peníze náhradu a byl tenkráte přece ošizen. Vznikly jiné tvary a jiné barvy, až se dech zatajil tou náhlou proměnou.


Pro zajímavost:

proměnit synonyma,
vynahradit, nahradit synonyma,
náhrada synonyma,
odčinit, nahradit, polepšit synonyma,
záložní, náhradní synonyma,
náhrada škody synonyma,
nahradit statky německy,