Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz soudit, myslit, myslit si, počítat, dohadovat se, předpokládat, mít za to Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu soudit, myslit, myslit si, počítat, dohadovat se, předpokládat, mít za to


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu soudit, myslit, myslit si, počítat, dohadovat se, předpokládat, mít za to ve větách.

Já myslím, že bude mít ještě někoho jiného za lubem než toho hloupého písáka. Hm, myslím, že musíme vyčkat, dokud nebudeme mít víc podkladového materiálu. Myslím, že mohu slíbiti, že žádný z nás nebude míti k vůli tomu nesnáze. Hleďme, jáť myslila, že budeš mít plné ruce díla, a ty si hovíš. Myslím, že mu to nemůžu mít za zlé. Nemohl mít na mysli bránu. Údajně měl produkovat nejširší myslitelnou škálu pitiva, přesně odpovídajícímu vkusu a metabolismu uživatele. Přijímaje zpověď Janovu opravdu bratrsky, otevřenou duší, přece nepřestal mysliti na úžasnou Aninu zprávu. Jsem vroucné milována, drahá má potěšitelko! jsem milována vroucím srdcem, mužnou myslí, mužem dokonalým. Ušlechtilá její horlivosť a jemný ton povzbuzovaly účinně mysl všech tehdejších upřímných vlastenců. Když hovoříme o homosexuálech, bisexuálech a heterosexuálech, máme na mysli sebeidentifikaci respondentů. Na muže přesně vědecky myslícího musí práce monsieura Bertillona působiti ovšem zvláštním kouzlem. Nikdy v životě jsem neviděl rysy tak hluboce poznamenané veškerou myslitelnou bestialitou a krutostí. Po skončených bohoslužbách ubírala se čásť lidu s nevinnou myslí kolem generálního velitelství. Zřejmě myslíte ten nepatrný problémek, který jsme měli se stěhovacím vozem na Grosvenor Square. Vane z nich neskonale něžná, dětinnou láskou oplývající mysl stejně horoucně milované dceři. Myslím, že koncentrace péče u menšího podílu odborníků tuto diskriminaci také může snížit. Současné počítače, které můžete mít postaveny na psacím stole, jsou osazovány mikroprocesory. Na nic takového jsem v životě nepomyslela! Myslím, že vaše chování překračuje všechny meze. Tak pobízí paní myslivcová a přitom krájela krajíc za krajícem, mazala máslem, kapala medem. Myslím, že až uvolním velmistrovské křeslo, budu moci jmenovat muže, který nastoupí po mně. Rozumové schopnosti nám umožňují se učit, zapamatovat si, logicky myslet a řešit problémy. Přišel také Tomeš, pan otec i myslivec, přišli ještě někteří a taneček byl spořádán. Myslím telegram, který jste poslal panu Josiahu Amberleymu ohledně jeho manželky a jeho peněz. Odnášelo se, uklízelo, drůbež se odstěhovala na stráň, Stračka se odvedla k myslivcovům. Chtěla chlapce odbýt nějakou odměnou, ale tak myslela, že skvěleji svoji vděčnost ukáže. Každý pocit, každé hnutí mysle vykouzlené Vašimi slovy, zračilo se na jich tvářičkách. Myslí na Čestmíra, na smědého chlapce, a zpívá píseň, kterou ji před rozchodem naučil. Sherlock Holmes měl pozoruhodnou schopnost mysl svou od jednoho předmětu k druhému odvraceti. Myslím, že kdybychom něčím zakryli tvář jeho, může tu tělo nerušeně ležeti do rána.


Pro zajímavost:

prát se, zápasit, tahat se synonyma,
tyčit se, strmět synonyma,
mít soucit, pocítit, tušit synonyma,
bát se, mít podezření synonyma,
toulat se synonyma,
smilovat se, mít soucit synonyma,
válet se, hovět si synonyma,