Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz špatný, chatrný, chabý, bědný, ohavný, mrzký, slabý, politováníhodný, podlý, ubohý, ničemný, mizerný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu špatný, chatrný, chabý, bědný, ohavný, mrzký, slabý, politováníhodný, podlý, ubohý, ničemný, mizerný


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu špatný, chatrný, chabý, bědný, ohavný, mrzký, slabý, politováníhodný, podlý, ubohý, ničemný, mizerný ve větách.

Lidé slabšího ducha opět se vzdalovali od národních ideálů, podléhajíce nepřízni času. Podvakrát se stalo, že se nevlastní matka na ubohého hocha zcela bezdůvodně surově vrhla. Arthur pod Fordovým upřeným pohledem překvapeně zjišťoval, že mu slábne vůle. Na svahu vybuchla další nálož a vzápětí se mi půda slabě otřásla pod nohama. Též i velice mne těší, že pan Podhajský o mně špatněji nemyslí, než prve. Viděl jste tu odpornou podkrovní komůrku, kde ubohou dámu tak dlouho věznili. Dveře byly staré a chatrné a pod naším společným náporem rázem povolily. Jednou jsme šli špatnou cestou okolo suchého vrchu, pod nímž stál močál. Obouvajíc se, shledala, že její podvazky jsou ve velmi špatném stavu. Ubohé Krkonoše, a já bych se byla tak ráda na jich temena podívala. To je ohavný zvyk podrývá totiž schopnost logicky uvažovat. Co měl ubohý Jirka říkat, když se té výmince podvolil. Ze svého stanoviště jsem viděl přes bednu až k podlaze. Ukazoval na slabé zabarvení podél okenního rámu. Ubohá vdova nevěděla kam se radostí podít. Byl to ubohý, ohavný život. Relativně vysokými dávkami bylo dále ozářeno několik tisíc pracovníků podílejících se na likvidačních pracích. Posléze mají se podávati též základy astronomického zeměpisu na základě bezprostředního pozorování a názoru. Na základě vyhodnocení nabídek označí hodnotící komise vybraného uchazeče, který podal nejvhodnější nabídku. Strategie založené na zmírňování negativního dopadu slabých stránek prostřednictvím využití příležitostí. Projevoval nějaké známky duševního rozrušení? Podívejte, slečno Westburyová, mluvte s námi naprosto upřímně. Pokud bychom chtěli využít podrobnějších možností vyhledávání, můžeme odklepnout odkaz pokročilé hledání. Hodláme podniknout soustředěný útok na doktora Vérasvámího, místního praktického lékaře a ředitele věznice. Metodická pomůcka pro orgány státní správy, územní samosprávy, právnické osoby a podnikající fyzické osoby. Společnost ostatně tak podivuhodně zařídila své ústrojí, že ve všech odvětvích produkce nastala rovnováha. Schopnosti každého člověka mají své hranice a tato skutečnost nám aspoň zabraňuje podlehnout sebeuspokojení. Ještě jedenkráte zde opakuji, že dětem podávána býti musí strava snadno stravitelná, výživná, jednoduchá. Víte, vaše lordstvo, bezpochyby budeme s to podložit obžalobu proti skutečným zlodějům dostatečnými důkazy. McMurdo byl zamyšlený a zamlklý, ale pro chvilkovou slabost svého společníka neprojevil sebemenší pochopení. Kdybyste se obtěžoval mě navštívit, mohl bych Vám sdělit jisté podrobnosti jejího strastiplného příběhu.


Pro zajímavost:

slabý, nemohoucí synonyma,
ničemný synonyma,
ohavný synonyma,
vetchý, slabý synonyma,
tlumený, slabý synonyma,
mrzký synonyma,
politováníhodný synonyma,