Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz špatný, mylný, nepřesný, nevhodný, chybný, nespravedlivý, falešný, klamný, nepravdivý Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu špatný, mylný, nepřesný, nevhodný, chybný, nespravedlivý, falešný, klamný, nepravdivý


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu špatný, mylný, nepřesný, nevhodný, chybný, nespravedlivý, falešný, klamný, nepravdivý ve větách.

Nový člověk nezná také pojem utlačování jiných národů a nezná falešného národního šovinismu. Ale církev špatně se odměnila ženám za jejich bojovnou součinnost při šíření křesťanství. Či zachytla rozpaky Markovy neb jeho plachost? Prošlehlo mi hlavou Plachost špatného svědomí. Nevhodný životní styl však může uspíšit vznik diabetu a komplikovat průběh onemocnění. Viděl, jak se chlapec přemáhá, jak zdržuje pláč, jak pracuje s nechutí, špatně tajenou. Avšak záhy počalo mu býti teplo a nezvykle špatně uprostřed zápachu, který neustával. Však mamsel je chybně vyslovené francouzské slovo mademoiselle, a to znamená též panno. Riziko nákazy je často spojováno se špatnou hygienou, kontaminovanou vodou nebo potravou. Členky této kongregace bývají běžně, byť nepřesně, označovány jako salesi ánky. Napodobením dobrých nebo špatných příkladů tvoří se povaha pomalu sice, ale jistě. Často také považuje za špatně napsaná slova i taková, která jsou napsána správně. Také sliby příbuzných jsou často klamné, a neprozřetelné jest, na ně se spolehati. Chybné zhodnocení situace vedlo k velké ztrátě chladiva a následně k tavení paliva. Kdo se pouze ruky dotýká, prozrazuje falešnou a nedůvěřivou povahu a také nadutost. Mělo by se snad přece říci něco hezkého, obyčejné zabíjení se špatně vyjímá. Ostatně, zachovat se hanebně k mladé dámě by jistě bylo známkou špatného vkusu. Nikdy jsem v Chicagu nikoho nezabil a v životě jsem nevyrobil jediný falešný dolar. Též i velice mne těší, že pan Podhajský o mně špatněji nemyslí, než prve. Ten lístek, to je nějaký hokuspokus možná falešná stopa nebo něco takového. Jsme nestatečni, nepřesni, měnivého přesvědčení, náchylní ke kompromisu. Mylná víra v jeho lásku a ochranu se stane konečnou příčinou její záhuby. Pak tato cizí slova jsou při kontrole pravopisu označena jako chybně napsaná. Když musel do světa, nepřivezl s sebou žádných špatných mravů ani novot. Pepa opět vyrukuje se svými problémy, po jednom loku by mu prý bylo špatně. Jednou jsme šli špatnou cestou okolo suchého vrchu, pod nímž stál močál. Je zde tedy poměrně vysoká možnost falešné negativity u nových infekcí. Také říkal, že nemá pán špatné srdce, ale že ho zkazil svět a žena. Na světský úsudek nesmíš dát, dítě, to bys špatně mnohdy pochodila. Když si stojím dobře, neuvěří ničemu o mně, když špatně, uvěří. Promiňte, že jsem vás tam tak nechal, ale mám špatnou hlavu na výšky.


Pro zajímavost:

nepravdivé, vymyšlené řeči synonyma,
nesprávný, lživý, nepřesný synonyma,
špatný synonyma,
nevhodný, nedostačující synonyma,
falešný, obojetný synonyma,
nespravedlivý synonyma,
nespravedlivý, zločinecký synonyma,