Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz splynout, integrovat, sloučit, spojit se, sjednotit, sjednotit se, sloučit se Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu splynout, integrovat, sloučit, spojit se, sjednotit, sjednotit se, sloučit se


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu splynout, integrovat, sloučit, spojit se, sjednotit, sjednotit se, sloučit se ve větách.

Rozsáhlý rozvoj chemických technologií neohraničuje možnosti používání stále nových toxických sloučenin. Sloučení dokončíte stisknutím ikony Sloučit a zarovnat na střed na panelu nástrojů Formát. Buňky se rozdělí a vy pak znovu označíte správné buňky a sloučíte je. Nejvyšší prvočíslo se v koutku tiše sloučilo a skrylo se navždy. Sloučení knih v mé gotické knihovně. Nemohli jsme se jaksi sjednotit. První počítače byly elektronkové, po nich následovaly tranzistorové, další již měly integrované logické obvody. Katolická moderna bylo neoficiální označení skupiny autorů, kteří spojovali moderní trendy a náboženství. Ve spojení se všemi křesťany chceme naplnit svůj specifický přínos k naplnění poslání církve. Hrob spojil milence, které zlost bezbožníkova, neústupnost a surovost vlastních rodičů rozvedla. Toto spojení oslavy s nějakým datem nebo významnou událostí není dnes už tak jednoznačné. Call centrum pomáhá občanům i zaměstnavatelům využít služeb integrovaného portálu MPSV. Jeho neviditelnost a tajuplnost, s jakou byl spojen, činila organisaci tu dvojnásob strašlivou. Tento rok je spojen i s prvním komerčním poskytovatelem telefonického připojení k Internetu. Spojením muže a ženy vzniká člověk, úplný organismus, schopný evoluce, Bůh mikrokosmu. Energický Jones a všudypřítomný reportér už to spojenými silami všechno zorganizovali. Rozuměly si znamenitě, spojovala je něžná sdílnosť a nevšední vzájemné porozumění. Jelikož nemá možnost přímého spojení, uchýlí se k společenské rubrice v novinách. Riziko nákazy je často spojováno se špatnou hygienou, kontaminovanou vodou nebo potravou. Velice pozoruhodné! Obávám se, milý Watsone, že dnes večer už nebudete mít spojení. Radost, kterou Vinařický již na Kováni ze spojení srdcí našich měl, nelze vypsati. Problémy spojené s infekcí Giardiáza jsou závažnější u HIV pozitivních jedinců. Naše síly také napadly továrnu v Súdánu, jež je s bin Ládinovou sítí spojována. Obvětí perioda a nejhlavnější pravidla o tvoření slov ve spojení s kmenoslovím. Stejně jako don Bosco se pokoušíme důvěřovat Bohu a být ve spojení s realitou. Ferrier cítil se býti jiným mužem, když uvědomil si, že má oddaného spojence. Ani v případě úrazu, který není spojen s krvácením, není nebezpečí nákazy. Stanice nemusí být spojena s cestou, ale umístí ji tam, kde ocekávás problémy. Vogon stiskl tlačítko komunikátoru, jenž ho spojoval s chabými zbytky posádky. Obrátila jsem se k dvěma městům, spojeným stromořadím Terezín, Litoměřice.


Pro zajímavost:

tvářit se, předstírat synonyma,
porouchat se synonyma,
vyvléci se synonyma,
cicmat se synonyma,
bít se synonyma,
opožďující se synonyma,
poskakovat, vzpínat se synonyma,