Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz spolehlivý, otevřený, solidní, přímý, ryzí, slušný, čestný, svědomitý, upřímný, pravý, řádný, počestný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu spolehlivý, otevřený, solidní, přímý, ryzí, slušný, čestný, svědomitý, upřímný, pravý, řádný, počestný


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu spolehlivý, otevřený, solidní, přímý, ryzí, slušný, čestný, svědomitý, upřímný, pravý, řádný, počestný ve větách.

Pravděpodobnost přímé srážky vzrůstala, čím více se blížili nezvaní hosté hranicím sluneční říše. Láska čistá, ryzí, pravá a obětavá, dovede potom podstoupiti nejtěžší boje a nejkrutější zkoušky. Vystupovala všady přímě, majíc plné vědomí o ryzosti a spravedlivosti svých pohnutek. Vyhláška neupravuje pravidla pro dotace, které bude poskytovat přímo ústředí Junáka. Pravidla pro hraní těchto her se dozvíte po otevření jejich okna pod heslem NÁPOVĚDA. Vlastní opravu chyb můžeme provést přímou editací bez použití kontroly pravopisu. Tyto a podobné věci nejsou slušné ani doma, ale ve společnosti jsou přímo hrozné. Richard byl vysoký, tmavý, pohledný, upřímný, pravdomluvný, statečný. Jedinec s nízkým skórem bývá nezávislý, upřímný a přímočarý. To vše je v přímém odporu s bývalým mateřským právem ženinými. Jsem přesvědčena, že Vás pravdivá slova moje potěší upřímné. Podle všech pravidel slušnosti byl Flory povinen mu pomoci. Skalská princezna je inteligentní, přímá a čestná. Jeho láska tehda byla pravdivá, ryzí, horoucí. Můj stolek byl přímo po princově pravici. Největší hádankou zůstávají obyčejné bezvýrazné zločiny, právě tak jako je nejtěžší identifikovat všední tvář. Jejich ideálem byla beztřídní společnost, kreativita, upřímnost, spontaneita, prostota, idividualita, svoboda a láska. Laskavost tedy znamená projevovat vůči mládeži pozornost a náklonnost a současně vyžadovat dodržování pravidel. Oproti pravidlům platným v dobách psacích strojů zaznamenávají doporučení pro úpravu písemností zjednodušení. Projevoval nějaké známky duševního rozrušení? Podívejte, slečno Westburyová, mluvte s námi naprosto upřímně. Metodická pomůcka pro orgány státní správy, územní samosprávy, právnické osoby a podnikající fyzické osoby. Mocné kmeny, vojensky i správně dobře organizované, žily většinou na rozlehlých otevřených prostorách savany. Jakýkoli cit, zejména láska, se jeho chladnému, přesnému a obdivuhodně vyváženému myšlení přímo příčí. Tvarosloví a nejdůležitější pravidla skladby na základě četby článků vhodných k vyučování mluvnickému. Přijímaje zpověď Janovu opravdu bratrsky, otevřenou duší, přece nepřestal mysliti na úžasnou Aninu zprávu. Pokud se zadavatel rozhodne veřejnou zakázku zadat prostřednictvím e tržiště, může zvolit přímé zadání. Jak vidíte, dospěli jsme již eliminačním procesem k názoru, že viděla pravděpodobně nějakého Američana. Pravděpodobnost, že nastane rozštěpení dalšího jádra, je tím větší, čím menší je rychlost neutronů. Staří strukturální lingvisté se pravidelně rozvzteklí, když o tom mladí strukturální lingvisté začnou. Ušlechtilá její horlivosť a jemný ton povzbuzovaly účinně mysl všech tehdejších upřímných vlastenců.


Pro zajímavost:

spolehlivý, věrohodný synonyma,
otevřený synonyma,
úctyhodný, slušný synonyma,
přirozený, prostý, otevřený synonyma,
pořádný, pečlivý, solidní synonyma,
ryzí synonyma,
pravý synonyma,