Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz spolehlivý, spořádaný, solidní, náležitý, patřičný, slušný, čestný, svědomitý, poctivý, mravný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu spolehlivý, spořádaný, solidní, náležitý, patřičný, slušný, čestný, svědomitý, poctivý, mravný


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu spolehlivý, spořádaný, solidní, náležitý, patřičný, slušný, čestný, svědomitý, poctivý, mravný ve větách.

Přesto vůči vám necítím žádnou zášť, jednal jste se mnou poctivě a čestné. Obchodní, čestný, poctivý sňatek lepší nežli pochybná láska. Kariérové koučování představuje specifický případ koučování, má svou pevnou strukturu a další náležitosti. Příjemný, mírně obtloustlý láma nám slušnou angličtinou vypráví historii kláštera Namkha Khyung Zong. Nahodila se potom však okolnost velmi překvapující, kterouž vyprávěti Vám budu na náležitém místě. Nevím vlastně, nebylo liž by první mojí povinností jako svědomitého detektiva zatknouti celý dům. Domácnost vypadá spořádaně, lidé jsou lépe oblečeni, mají dokonce zdobně vyřezávaný nábytek. Bylyť s pietou a láskou sebrány, spořádány, nám pak svěřeny nejmenovaným členem rodiny její. Náležitě osvětlit její snahy, to by vyžadovalo zvláštní přednášky samostatné a obšírné. Starý Cunningham patří totiž k předním zdejším šlechticům a je to velice slušný člověk. Tato zvírata mohou spolehlive upokojit hlad masozravce, nekdy vsak nemusí uspokojit jinou potrebu. Nyní vidíte, že naše vysvobození těžké není a jen od slušného chování vašeho závisí. Přišel také Tomeš, pan otec i myslivec, přišli ještě někteří a taneček byl spořádán. Na kužel té přeslice natočila Karla bělounkého lnu a červenou haraskou jej slušně ovinula. Ted Baldwin, který se teď rozvaloval na čestném místě vedle velmistra, vedl vybranou skupinu. Byl pořádný, velmi slušný chasník, pracovitý dělník, a proto se také každému zalíbil. Po léta je znám jako profesionální žebrák, ale žije zřejmě docela klidně a spořádaně. Před některými sexuálně přenosnými chorobami však kondom již tak spolehlivě nechrání. Když mi ale dovolíš, abych si poradil sám, pokusím se najít nějaké čestné východisko. Plná důvěra studentkám věnovaná budí a sílí smysl pro řádnost, povinnost a poctivost. Nedají se pokaždé práva národů vybojovati myšlenkami, vybojovati slovy a prací poctivou. Nesmírně se mi ulehčí, až náš vyprávěč bude spolehlivé za mřížemi a pod zámkem. Tedy asi obřadná návštěva, asi slušnější rozchod nežli byl tam v hostinském pokoji. To byla slušná záminka, že jsem mohla Rozárku ke každodenní návštěvě pobídnouti. Jedná z pohnutek navýsost čestných a šlechetných, avšak přeje si zachovat inkognito. Samozřejmě je spolehlivost negativního výsledku testu po měsících již dostatečná. Spolehlivost negativního výsledku po pěti týdnech samozřejmě není příliš vysoká. Jídla jsem měla docela slušnou zásobu včetně chleba, sardinek a pytlíku pomerančů. Protože čínské jůany potřebujeme, prodáváme jim dvě stě dolarů za slušnou cenu. Také pana Tomana pozvala paní Kateřina, s omluvou, aby poctivým jich stolem nepohrdl.


Pro zajímavost:

spolehlivý, jistý synonyma,
slušný, zdvořilý synonyma,
mravně synonyma,
pořádný, pečlivý, solidní synonyma,
spořádaný synonyma,
úctyhodný, slušný synonyma,
náležitý, patřičný španělsky,