Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz správce, vrátný, správce domu Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu správce, vrátný, správce domu

domovník, vrátný synonyma, správce synonyma, poručník, kurátor, správce synonyma, domovník synonyma, domluva synonyma, domluvy, výtky synonyma, droga, domek synonyma, domýšlivec synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu správce, vrátný, správce domu ve větách.

Další inofrmace, jak udelat návstevníky stastnejsími, najdes v Dinopedii a ve Správcovském Menu. Slečinka správcovic se přeukrutně na mne hněvá, že jsme vyvedli ten kousek tomu Italiánovi. Zatkl nejen našeho přítele Thaddeuse, ale také vrátného, domovnici a indického komorníka. Správce přešel k onomu místu a udiveně zůstal stát, když jsme si tam posvítili. Vyšli jsme společně po schodech, nejprve plukovník a za ním tlustý správce a já. Čtrnáctiletý hoch s bystrou, výraznou tváří přikvapil na zavolání správcovo. Young záhy ukázal, že jest obratným správcem i zároveň rázným náčelníkem. Změny Seznamu jsou prováděny usnesením Vlády ČR na základě návrhu správce. Petr zaslechl správcovu odpověď až venku, i dal sbohem a nevrle dveřmi bouchl. Až zítra vám povím celý ten rámus a jak jsem správci nahnala, nasmějete se. Domek vrátného z černé žuly, byl troskou, trámoví střechy bylo bez krytby. Jen když by otec ke správě jmění byl neschopen, určí soud správce jiného. Jednou jsem ale dostala vinč od jednoho preceptora, co byl v zámku u správců. Podněty k rozšíření seznamu mohou správci podávat jednotliví zadavatelé. Další povinnosti výlučně ve vztahu ke správci stanoví koncesní smlouva. Zem spravovali dva správcové, kteří nebyli o nic lepší než sám pán. Ve Správcovském Menu, vyber Postavit, pak Vybavení, tady najdes Stánek. Ikona dole ti umoznuje se rychle dostat ze Správcovského Menu ke Vchodu. Teprve po trapné a dlouhé scéně ji sluha a vrátný vykázali z domu. Ve Správcovském Menu vyber Zprávy a pak vyber Shrnutí Zábavy. Jsem Správce Parku a dohlízím na bezpecnost Jurského Parku. Podíváme se, co nám chce Správce Parku ríct o bezpecnosti. Leží ustavičně správci v uších, aby mne do dvora nebral. Správce schvaluje Provozní řády jednotlivých e tržišť. Správce otroků ani neměl příležitost se mnou hovořit. To provedes ve výzkumné laboratori ve Správcovském Menu. Statný správce otroků si mě zvědavě prohlédl. Nechej ho dopravit k palácovému správci otroků. Mission SafeSec V Paráda! Budes dobrý správce. Ten šedý domek napravo je jistě vrátnice.


Pro zajímavost:

původní, domácí synonyma,
kázání, domluvy synonyma,
domácí synonyma,
domnívat se synonyma,
vrátný synonyma,
chalupář, chatař, domkář synonyma,
domluvit synonyma,