Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz stavba, postava, kostra, struktura Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu stavba, postava, kostra, struktura

postava, loutka synonyma, struktura, organizace synonyma, postava synonyma, stavba, dům synonyma, postava, člověk synonyma, kostra country synonyma, stavba synonyma, kostra, rámeček synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu stavba, postava, kostra, struktura ve větách.

Jasná pleť, živé oko, souměrnost postavy, grácie pohybů, vše odpíralo posněženým skráním zajímavým kontrastem. Kariérové koučování představuje specifický případ koučování, má svou pevnou strukturu a další náležitosti. Převažující vertikální kariérní dráhy odpovídaly vysokým organizačním strukturám a organizačnímu designu. Výstupem tohoto kroku je strukturovaný přehled o vývoji, sociokulturním zázemí a specifických omezeních klienta. Specifikace pracovního místa je však důležitá i při sestavování chronologického strukturovaného životopisu. Staří strukturální lingvisté se pravidelně rozvzteklí, když o tom mladí strukturální lingvisté začnou. Postavy malé nesnesou sukní četnými volanty zdobených, veliké rovných, které, činí nohy ještě delší. Stavba hradu toho, a obzvláště kulaté věže, jest zcela přiměřena rozmnožiti tichou hrůznost krajiny. Nedostav odpovědi od panny v největší rozpačitosti postavené, začal pomocí druhých vtipem stříleti. Její drobná, vzpřímená, štíhlá postava byla úplně bez křivek, jako basreliéf vyřezaný do stromu. Jistě pochopíte, že při mém postavení by nebylo obzvláště prozíravé, abych byl komukoli zavázán. Nadarmo jsem pátral mezi hloučky cestujících a vyprovázejících po pružné postavě svého přítele. Jednoduše a rychle umožní vytvořit strukturovaný popis pracovních míst přesně podle potřeb firmy. Říkala jste tedy, paní Warrenová, že to byl člověk prostřední postavy, černovlasý, s plnovousem. Jsou to naše dějiny, pokud nám nezastiňují a neskresluji nejzářnějších postav našich velikánů. Když vstoupil, uviděl ke svému překvapení dvě postavy vzrušeně se sklánějící nad přístroji. Současné počítače, které můžete mít postaveny na psacím stole, jsou osazovány mikroprocesory. Pronikavě zazářila třínohá věž chapmanského majáku, postaveného na ploché bažinaté půdě. Krátce před půlnocí jsme zaujali postavení mezi křovisky přímo proti dveřím profesorovy vily. Kristus, krásná, vznešená postava, sedí zahalen v malebné záhyby roucha, dolů splývajícího. Drobná postavička plavné chůze, černooká, černovlasá, bělostné pleti s nachovými tvářemi. Krásné oči, krásně zarámované, bílá a nachová pleť bez líčidel, postava vysoká, statná. Postavou poněkud připomínal masivní koženou pohovku lesklou, hřmotnou a důkladně vyztuženou. Kmitaly se tam zelené výložky se stříbrnými portami, ale Robertovu štíhlou postavu neviděla. Postava ona byla mnohem větší než postava Stapletonova a mnohem štíhlejší než Franklandova. Na náměstí se posadila mezi jiné prodavačky, postavila vedle sebe přeslici a začala příst. Před zrakem mýma zjevily se dvě ušlechtilé postavy dívčí, zářící krásou duše i těla. Stavbě dominuje gigantický zlatý dóm, téměř úplná koule, umístěná přesně uprostřed. Nad střední touto stavbou zvedaly se dvě věže starobylé s cimbuřím a mnohými střílnami. Teleskop, veliký to přístroj, postavený na trojnožce, umístěn byl na ploché střeše domu.


Pro zajímavost:

kostra, trup synonyma,
postava, osoba anglicky,
stavba německy,