Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz stejnoměrně, nepřetržitě, ještě, pořád, věčně, trvale, dosud Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu stejnoměrně, nepřetržitě, ještě, pořád, věčně, trvale, dosud


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu stejnoměrně, nepřetržitě, ještě, pořád, věčně, trvale, dosud ve větách.

Množství otravných plynů ještě z doby útoku skrývá se dosud v úžlabinách, větru nepřístupných. Ježto však nebezpečí dosud nebušilo v brány, popřána ještě volnost zemědělství průmyslovému. Nemá ovšem ještě zajištěné existence, protože dosud studuje, ale proto přece ještě není lump. Potřebovala novou vůni v kuchyni, dosud nezvyklou, a čočku ještě ve svém manželství nevařila. Pořád ještě stojíme před velkými obtížemi, ale přece jen už to nejsou holé nemožnosti. Ale má nejváženější školačko, já ještě dosud žádnou na místě vás nenavštívil. Než přes to ještě pořád nedovedl tento Zemšťan potlačiti svého rozechvění zúplna. Nahoře to tlí zcela šosácky, a dole pořád ještě štěká a bouří nějaká bestie. Doktor pořád ještě svíral Floryho ruku ve svých baculatých, zpocených dlaních. Myslil ale, že pořád ještě sní, když svou královnu před sebou státi viděl. Ozzie na něj nechápavě civěl, protože ještě pořád nevěděl, o čem mluví. Pořád ještě vytrvale pršelo, poněvadž právě začínalo období dešťů. Za chvíli doprovázel Popelku dolů a pořád ji ještě prosil a zdržoval. Nabídka k sňatku, pořád ještě s důvěrou očekávaná, stále nepadla. Ale pořád ještě nechápu, co s tím má co dělat Země, myši atakdál. Pořádně mě to zranění vyčerpalo, ale mám ještě moc co zařizovat. Pamatujete ještě někdo tento ženský typ? Myslím, že dosud nevymizel. Drožka pořád ještě čeká a venku u schodiště jsou dva policisté. Měsíc už mizel za temnou zdí džungle, ale psi pořád ještě vyli. Pořád ještě se ho křečovitě držela a on cítil, jak se chvěje. Válka ještě se nepočala, ve skutečnosti však již trvala přece. Zamračeni, skleslí a užaslí seděli pořád ještě kolem stolu. Flory, pořád ještě v klobouku, hleděl přes zábradlí verandy. Tu se však začínalo stmívati, a oni šli pořád ještě lesem. Ještě jsem se pořádně nezotavil po tom afgánském tažení. Zatím ale na tuhle možnost pořád ještě nechci přistoupit. Děda Suchánek ještě pořád kroutí zdrceně hlavičkou. Holmes pořád ještě držel kámen, který sebral v lese. Do konce Ozzieho pořadu zbejvalo ještě půl hodiny. Ty pořád ještě čekáš, že Ti život něco dá.


Pro zajímavost:

dát si ještě láhev synonyma,
pořad, vysílání synonyma,
až dosud, prozatím synonyma,
plán, pořad, projekt synonyma,
neustále, stále, věčně synonyma,
pořad, přenos, relace synonyma,
ještě další, ještě synonyma,