Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz stimul, impuls, iniciativa, návrh, popud, motiv, pobídka, pohnutka Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu stimul, impuls, iniciativa, návrh, popud, motiv, pobídka, pohnutka

popud, motiv, podnět synonyma, popud, stimul, podnět synonyma, návrh synonyma, stimul synonyma, skica, náčrt, návrh synonyma, impuls synonyma, předmět, motiv, látka, námět synonyma, podnět, popud synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu stimul, impuls, iniciativa, návrh, popud, motiv, pobídka, pohnutka ve větách.

Těžší zločiny bývají většinou jednoduché, neboť čím větší zločin, tím mívá obvykle průhlednější motiv. Motivační dimenze se týkají zejména hodnotové orientace poradců, kde je důležitá především sociální orientace. Vůle je vedle rozumových schopností a motivace jedním z nejdůležitějších předpokladů úspěšného studia. Patří sem však i vyšší aspirační úroveň, která představuje vyšší hladinu celkové motivovanosti. Extraverze Zjišťuje kvalitu a kvantitu interpersonálních interakcí, úroveň aktivace, potřebu stimulace. Poradce hledá návrhy variant konstruktivního, nezaujatého řešení a nabízí je klientovi k posouzení. Iniciativa dona Boska byla proto ojedinělou charismatickou odpovědí na tento ožehavý problém doby. Problém bez řešení může snad zajímat odborníka, ale běžného čtenáře by bezpochyby popudil. Nechápala jsem, nač takové tajnosti, ale vyhověla jsem jí a přijala jsem navrhovanou schůzku. Téma je motivačním vstupem do celé problematiky ochrany člověka za mimořádných událostí. Pan Flory navrhuje za člena tohoto klubu místního praktického lékaře doktora Vérasvámího. Způsob byl sice poněkud nezvyklý, ale skutečně mohli těžko navrhnout cokoli lepšího. Neměl organizační talent, neprojevoval iniciativu, neměl dokonce ani smysl pro pořádek. Nechť jakékoliv byly pohnutky těchto neobyčejných zločinů, loupež to jistě nebyla. Navrhuji, abychom se tam spolu v noci vypravili a zaútočili přímo na jádro tajemství. Navíc sám sebe nepovažoval za člověka, který umí druhé vést, řídit a motivovat. Věděl, že to jsou naprogramované popudy z temných, uzamčených částí jeho mysli. Faktor motivace čím více si chceme zapamatovat, tím více si skutečně zapamatujeme. Unadmitted motives are in the habit of hiding behind such unsatisfactory explanations. Člověka ovšem hned napadne, že motivem tohoto zločinu byla nejspíš žárlivost. Tvář muže, který vyhrál Velkou cenu za návrh pobřeží, na němž teď stáli. Celý motivační dopis by měl vyjadřovat optimismus a přiměřené sebevědomí. Tato motivace ovšem nezůstává bez vlivu na cíle církevní práce s mládeží. Motivations associated with methamphetamine use among HIV men who have sex with men. Změny Seznamu jsou prováděny usnesením Vlády ČR na základě návrhu správce. Spolehněte se, že uděláme všechno, co nám vy nebo pan inspektor navrhnete. Vzdělávací systém by proto měl rozvoj dovedností podporovat a stimulovat. Milerádi přijali návrh štědrého hostitele a po přátelsku s ním táhli. Vy sám jste navrhl takové spolubydlení, i nesmíte činiti zodpovědná mne. Toto sčítání stalo se opět popudem k rozvíření otázky přelidnění.


Pro zajímavost:

stimul, pobídka německy,
návrh, žádost německy,
podnět, impuls německy,
pobídka anglicky,
pohnutka německy,
stimul anglicky,