Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz stupňovat, stupňovat se, zesílit, zintenzívnit, zesílit se, zvýšit se, zvýšit Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu stupňovat, stupňovat se, zesílit, zintenzívnit, zesílit se, zvýšit se, zvýšit

zvýšit, zvýšit se synonyma, upnout se synonyma, odvinout se synonyma, chystat se, zamýšlet synonyma, vetřít se synonyma, trápit se, rozčilovat se synonyma, nabagrovat se synonyma, trvat, udržovat se synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu stupňovat, stupňovat se, zesílit, zintenzívnit, zesílit se, zvýšit se, zvýšit ve větách.

Posílány signály světelné, jich vydatnost stupňována časem, jak jen dovolovaly současné technické prostředky. Po kritickém zvýšení hladiny řek povodňové orgány obcí a krajů zahájí záchranné práce. Se snadnější příležitostí k získaní předmětů přepychu, jeví se i zvýšená potřeba. Četnost rizikového chování se zvyšovala se zvětšující se velikostí místa bydliště. Mám rád svazování, četl jsem, že prý to ale může představovat zvýšené riziko HIV?. Jestliže jste HIV pozitivní, viry hepatitis mohou dočasně zvýšit vaši virovou nálož. Jest dokázáno, že prací energie neubývá, nýbrž, že se síla a obratnost zvyšuje. Slyšel jsem kradmé pohyby a potom zavládlo opět ticho, jen zápach ještě zesílil. Arthur se poplácával dlaněmi ve snaze zvýšit pracovní morálku krevního oběhu. Nastanou li deště a výrazně se zvýší hladiny řek, vznikne nebezpečí záplav. Zvyšuje se tak možnost jejich seberealizace a zapojení se společnosti, příp. Přítomnost ejakulátu riziko ještě zvýší, ale i bez něho je dost vysoké. Pak ale šramot zesílil a náhle se od okna ozvalo ostré kovové škrábání. Není přímá souvislost mezi zvýšenou hladinou prolaktinu a HIV infekcí. Nedávno jsem se dočetl, že klystýr může zvýšit riziko nákazy HIV?. Vřava najednou tak zesílila, že nikoho nebylo slyšet, pokud nekřičel. Představuje tak pro určité MSM zvýšení rizika nákazy HIV Chu a kol. Kontrast se špinavým a odpudivým okolím jenom zvyšoval její půvab. Pravidelně prováděná relaxace také zvyšuje odolnost vůči stresu. Nákaza jinou pohlavní nemocí riziko přenosu HIV výrazně zvyšuje. Význam ženy bude zvýšen zvýšením úrovně jejího vzdělání. Tatínek jim všem zvýšil platy, aby je za ty mrzutosti odškodnil. Chlapcova tvrdohlavá hrdost ještě zvýšila trpaslíkovu úctu. Nákaza jinou pohlavní nemocí zvyšuje riziko nákazy HIV virem. Myslím, že to ale zvyšuje riziko přenosu HIV na jeho partnera. Tak! Tím jsme zvýšili váhu a přiblížili jej corpu delicti. Klepnutím na šipku směrem nahoru se hodnota zvyšuje a naopak. Zvýšením vodní hladiny povodně, mořské zátopy, tsunami. Zesílené stavby se zřetelem k otřesům, dřevěné stavby. Toto riziko se zvýší, když dojde k výronu semene do úst.


Pro zajímavost:

posadit se synonyma,
flinkat se synonyma,
prodlévat, zdržovat se synonyma,
trmácet se, vléci se synonyma,
stažitelný, srážející se synonyma,
rozvíjet se synonyma,
sbalit se, odejít synonyma,