Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz svár, potyčka, bitka, spor, rozepře Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu svár, potyčka, bitka, spor, rozepře

svár, spor synonyma, potyčka synonyma, potyčka, rvačka synonyma, rvačka, bitka synonyma, spor, proces synonyma, rozepře synonyma, spor, rozepře německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu svár, potyčka, bitka, spor, rozepře ve větách.

Když vycházeli na chodbu, srazili se s pětadvaceti přibíhajícími sportovci, teď osprchovanými a převlečenými. Ty nejostřejší potyčky dětské mají příčinu v sobectví a v závistivosti ze sobectví plynoucí. Dále se během roku v rámci oratoře pořádají výlety, prázdninové tábory a sportovní turnaje. Velmoci Diplomatické vztahy Izraele Arabské státy Hlavní spory o nábo enství islám vs. Jízda na erupcích je jedním z nejexotičtějších a nejzábavnějších sportů vůbec. Byla by to věru vážná věc, ocitnouti se v moci starého, zlomyslného toho svárlivce. Byla rovnatelkou rozepří a vykonávala často i náboženské obřady jako kněžka. Většina předních teologů tvrdí, že celý tenhle spor je naprostá ptákovina. Po tomhle přípitku, jak víte, nesmí už mezi námi být žádný svár. Vidíte, doktore, pro samé spory jsem se vás ani nezeptal, co je nového. Svár mezi U Pchou Ťinem a doktorem Vérasvámím se už rozhořel naplno. Mezi další činnosti střediska patří kroužky a sportovní aktivi ty. Proč hned tak zhurta, Same? Nemůžeme si dovolit žádnou rozepři. Jsou to výlety, zájezdy, hry, sport, hudba, divadlo, ale i práce. To je opravdu velice absurdní způsob, jak si vyřizovat spory. Zábavy, plesy, sport, cesty, lázně a letní pobyt mimo dům. Nejmladší děcka budou se na vojnu ohlížeti jako na sport. Potom na druhou stranu sporu něco nesrozumitelného zavolal. Neměl jsem čas pozorovat bitku probíhající na planině. Nejednou spor jsem měla a hádala se s některými rodáky. Rozhovor přešel v rozepři, která stála Westa život. Třetí ženou je hraběnka Katarina Sporcková z Kuksu. Rozepře se nemají řešit tak pošetilým způsobem. Lidi za své peníze chtějí vidět pořádný sport. Vždycky mě dokázal vytáhnout ze sporů s otcem. Ačkoli bylo sporné, jak dlouho lidmi zůstanou. Alkohol je beze sporu první a hlavní kuplíř. Dnes se nejvíc nosí sportovní fazónka, pane. Spor s panem Macgregorem ho znovu rozdráždil. Nebylo vyhlídky na pokojné urovnání sporu.


Pro zajímavost: