Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz svár, rozpor, nesouhlas, spor, rozepře Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu svár, rozpor, nesouhlas, spor, rozepře

svár, spor synonyma, nesouhlas synonyma, rozepře synonyma, neshoda, rozpor synonyma, rozdíl, rozpor synonyma, protiklad, rozpor synonyma, spor, proces synonyma, propast, rozpor, rozdíl synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu svár, rozpor, nesouhlas, spor, rozepře ve větách.

Když vycházeli na chodbu, srazili se s pětadvaceti přibíhajícími sportovci, teď osprchovanými a převlečenými. Zahraniční vedoucí pracovníci, kteří továrnu navštěvovali, se také přidali k jednohlasnému nesouhlasu. Dále se během roku v rámci oratoře pořádají výlety, prázdninové tábory a sportovní turnaje. Patnáct procent s tímto názorem nesouhlasilo a pětina mužů nevěděla, jak odpovědět. Velmoci Diplomatické vztahy Izraele Arabské státy Hlavní spory o nábo enství islám vs. Jízda na erupcích je jedním z nejexotičtějších a nejzábavnějších sportů vůbec. Byla by to věru vážná věc, ocitnouti se v moci starého, zlomyslného toho svárlivce. Tam, kde nacházíme vážnější rozpory, je to vždy skutečnost, kdo nemá pravdu. Byla rovnatelkou rozepří a vykonávala často i náboženské obřady jako kněžka. Většina předních teologů tvrdí, že celý tenhle spor je naprostá ptákovina. Není tu divokých rozporů, není hloubání o té či oné náboženské pravdě. Po tomhle přípitku, jak víte, nesmí už mezi námi být žádný svár. Vidíte, doktore, pro samé spory jsem se vás ani nezeptal, co je nového. Svár mezi U Pchou Ťinem a doktorem Vérasvámím se už rozhořel naplno. Mezi další činnosti střediska patří kroužky a sportovní aktivi ty. Proč hned tak zhurta, Same? Nemůžeme si dovolit žádnou rozepři. Jsou to výlety, zájezdy, hry, sport, hudba, divadlo, ale i práce. Hlasem totiž lze vyjadřovat ledacos, například také nesouhlas. Já, stejně jako Warrick, nemínila Boží moudrost rozporovat. To je opravdu velice absurdní způsob, jak si vyřizovat spory. Zábavy, plesy, sport, cesty, lázně a letní pobyt mimo dům. Nejmladší děcka budou se na vojnu ohlížeti jako na sport. Potom na druhou stranu sporu něco nesrozumitelného zavolal. Nejednou spor jsem měla a hádala se s některými rodáky. Já osobně mohu říci, že s tím zásadně nesouhlasím. Přiměl mě přísahat, neboť věděl, že nesouhlasím. Rozhovor přešel v rozepři, která stála Westa život. Citové zaujetí je v rozporu s logickým uvažováním. Poté se musí zvěř urychleně rozporcovat a očistit. Je to jediná hypotéza, která není v rozporu s fakty.


Pro zajímavost:

spor, rozepře německy,
rozpor anglicky,
nesouhlas, odpor anglicky,